Leandro Barbosa przewidział mistrzostwo Warriors, ale jeszcze rok temu nie był pewien, czy będzie dla niego miejsce w NBA

2
fot. youtube.com
fot. youtube.com

Tegoroczni mistrzowie NBA mieli wiele wspaniałych historii, zaczynając od samej drużyny, która czekała na ten sukces 40 lat i większość tego czasu spędziła na dnie ligi. Stephen Curry, który udowodnił, że rzucając za trzy można dominować i zostać MVP. Steve Kerr, który jest pierwszy trenerem debiutantem z mistrzowskim trofeum od czasu Pata Rileya. Andre Iguodala, który pogodził się ze zmniejszoną rolą rezerwowego, po czym w decydującym momencie odegrał kluczową rolę. Dryamond Green, który trafił do NBA w drugiej rundzie draftu i niewielu widziało wtedy dla niego miejsce w lidze, natomiast teraz stał się modelowym przykładem silnego skrzydłowego nowej generacji. 23-letni Harrison Barnes, który dopiero świętując mistrzostwo po raz pierwszy spróbował jak smakuje alkohol.

Swoją świetna historię ma też Leandro Barbosa. Najstarszy i najbardziej doświadczony zawodnik drużyny, który już w marcu zapowiedział/ przewidział, że Golden State Warriors będą mistrzami:

„We gonna be championship.”

I oczywiście upijając się po meczu numer sześć nie omieszkał tego przypomnieć:

#DubNation @warriors #weGonnaBeChampionship @theblurbarbosa Film zamieszczony przez użytkownika jarron collins (@jarronctwin)

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaport: Hawks rozstali się z Dannym Ferrym. Mike Budenholzer będzie trenerem i prezydentem klubu
Następny artykułNie kupuję tego (część 2): Pete D’Alessandro namawiał Viveka Ranadive, by ten zwolnił Michaela Malone’a

2 KOMENTARZE