Raport: Hawks rozstali się z Dannym Ferrym. Mike Budenholzer będzie trenerem i prezydentem klubu

2
fot. Curtis Compton / Newspix.pl
fot. Curtis Compton / Newspix.pl

W przyszłym tygodniu w Nowym Jorku zbiorą się władze NBA, czyli właściciele wszystkich drużyn, a jednym z punktów spotkania będzie przyjęcia do ich grona nowego członka. Muszą zatwierdzić sprzedaż Atlanty Hawks grupie, na której czele stoi Tony Ressler. Dopiero wtedy Hawks oficjalnie będą mieli nowego właściciela, ale to tylko formalność, bo sprzedaż jest dogadana od dawna i Ressler już właściwie rozpoczął swoje rządy w Atlancie. Nie ma na co czekać, ponieważ spotkanie władz ligi odbędzie się 24 czerwca, czyli na dzień przed draftem, a Hawks muszą już wtedy wiedzieć kto jest odpowiedzialny za skład drużyny i kto będzie podejmował ostateczną decyzję jakiego zawodnika wybrać z 15 numerem.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułEric Gordon nie zrezygnuje ze swoich $15 milionów, zostaje na kolejny sezon w Pelicans
Następny artykułLeandro Barbosa przewidział mistrzostwo Warriors, ale jeszcze rok temu nie był pewien, czy będzie dla niego miejsce w NBA

2 KOMENTARZE