Nowe życie, na tych samych zasadach

6
fot. Doug Duran / newspix.pl
fot. Doug Duran / newspix.pl

Historia o tym, jak Spartan z Michigan stał się Wojownikiem w Oakland stawia Draymonda Greena w bardzo odpowiedzialnej roli wzorca do naśladowania. Choć to jedna z serii klasycznych opowieści o marzeniach i walce z przeciwnościami losu, w czasach gdy ideał autorytetu przestaje mieć znaczenie – stanowi ona bardzo ważny element wychowawczy i motywujący.

Wychowanek Toma Izzo jest kolejnym sztandarowym przykładem na to, jak można zadrwić z wyroków wydawanych przez otoczenie i zbudować swoje życie na własnych regułach. Opowieści z tej kanwy wydają się być zawsze warte przytoczenia.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaport: Danny Ferry musi odejść, klub sprzedany za 730 mln dolarów. Czy skandal sprzed sezonu zaszkodzi Atlancie Hawks na rynku wolnych agentów?
Następny artykułCavs doprowadzili do remisu, Delly był clutch

6 KOMENTARZE