FAQ

Dlaczego dostęp do strony jest płatny?

Powód jest bardzo prosty. Szósty Gracz stanowi nasze miejsce pracy. Poświęcamy się stronie w pełnym wymiarze czasu i robimy to na profesjonalnym poziomie. Myśl o nas jak o codziennej gazecie, przy której stworzeniu pracuje sporo osób. Jak każda gazeta musimy pobierać opłaty, aby funkcjonować. Dodatkową zaletą subskrypcji jest fakt, że dzięki nim nie musimy irytować Cię reklamami.

Dlaczego miałbym płacić za coś, co jest dostępne za darmo w innych miejscach?

Rzecz w tym, że nie jest to dostępne w innych miejscach. Nie myl Szóstego Gracza z serwisem informacyjnym. Artykuły pojawiające się na stronie są unikalne i niedostępne nigdzie indziej.

Dlaczego nie zarabiacie na reklamach?

Bo nie chcemy. Nie lubimy reklam i nie lubimy irytować nimi naszych czytelników. Uznaj to za idealizm. My traktujemy to jak pragmatyzm. Strony bez reklam, to lepsze strony.

Jakie są opcje abonamentu?

miesięczny  (dostęp na 30 dni): 19 zł

3-miesięczny  (dostęp na 90 dni): 49 zł

roczny (dostęp na 360 dni): 159 zł [tylko 13,25 zł/miesiąc]

Po wykupieniu abonamentu dostępne są wszystkie teksty znajdujące się na SzóstyGracz.pl, łącznie z całym archiwum.

Jak kupić dostęp?

1. Wybieramy jedną z opcji abonamentu.

2. Po kliknięciu „Kup teraz” pojawia się formularz zamówienia z informacją o cenie pakietu. Aby dokonać zamówienia należy wpisać swój e-mail i kliknąć przycisk „złóż zamówienie”.

3. Na podany adres e-mail zostanie wysłany mail zawierający dane do logowania, a także link prowadzący do systemu płatności elektronicznych Dotpay (jest tam również opcja PayPal).

4. Po dokonaniu płatności dostęp do treści zostanie odblokowany (zostanie wysłany mail z potwierdzeniem zrealizowania zamówienia).

5. Wystarczy się zalogować poprzez link wysłany w mailu lub na w okienku w prawym menu strony.

Co zrobić, gdy nie mogę zapłacić przez Dotpay, ponieważ mieszkam za granicą?

Dotpay umożliwia także płatność za pomocą PayPal, co może być najłatwiejszym rozwiązaniem w takiej sytuacji. Ale istnieje również możliwość zapłaty zwykłym przelewem bankowym. Prosimy normalnie złożyć zamówienie, a następnie zamiast płacić przez Dotpay, wykonać przelew na konto:

Szostygracz.pl s.c.

mBank 92 1140 2017 0000 4102 1294 5148

IBAN: PL 92 1140 2017 0000 4102 1294 5148

BIC: BREXPLPWMUL

W tytule prosimy podać wybrany abonament i adres e-mail (może być „_” zamiast „@”). Jak tylko otrzymamy pieniądze, uaktywnimy konto. Można to przyspieszyć przesyłając nam potwierdzenie przelewu na redakcja@szostygracz.pl

Jak zmienić hasło i avatar?

Po zalogowaniu, w sekcji znajdującej się na szycie prawego panelu strony należy najechać na „Jak się masz,…” i kliknąć na „Edycja profilu”. Tam istnieje możliwość zmiany hasła, a także podpisu, który będzie pojawiał się w komentarzach. Wystarczy uzupełnić swoje dane i wybrać „Przedstawiaj mnie jako”.

Będąc na stronie „edycji profilu” możesz także dodać zdjęcie i ustawić swój avatar.

Czy strona jest dostępna w wersji mobilnej?

Tak, jesteśmy pod tym samym adresem, czyli wystarczy w swojej komórce wpisać szostygracz.pl

Czy będą jakieś teksty za darmo?

Tak. Niektóre teksty są dostępne bez opłaty, wszystkie darmowe teksty znajdziesz tutaj.

Z jakiej przeglądarki najlepiej korzystać w przypadku Szóstego Gracza?

Czynimy wszelkie starania, aby strona funkcjonowała prawidłowo na każdej przeglądarce, jednak aby cieszyć się nią w pełni zalecamy korzystanie z Google Chrome, Mozilli Firefox bądź Opery.

Dlaczego zniknęły Zawsze Po Pierwsze i Czwarta Kwarta?

Słyszeliśmy to pytanie bardzo często. Nasze poprzednie strony zakończyły działalność, bo zdecydowaliśmy, że chcemy pisać o NBA zawodowo. Aby to robić zaś, musieliśmy stworzyć nową stronę, która dawałaby nam tę możliwość. Nie żałujemy tej decyzji, bo Szósty Gracz od początku swojego istnienia pod każdym względem przerastał ZP1 i 4K. Rozumiemy sentyment za starymi czasami, ale nie mamy najmniejszych wątpliwości, że ten krok był konieczny, byśmy mogli lepiej wykonywać swoją pracę.

Chcesz zadać inne pytanie? Napisz na adres redakcji: redakcja@szostygracz.pl lub skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego Facebooka.