FAQ

Dlaczego dostęp do strony jest płatny?

Powód jest bardzo prosty. Szósty Gracz od 2012 roku stanowi nasze miejsce pracy. Poświęcamy się stronie w pełnym wymiarze czasu i robimy to na profesjonalnym poziomie. Myśl o nas jak o codziennej gazecie, przy której tworzeniu pracuje sporo osób. Jak każda gazeta musimy pobierać opłaty, aby funkcjonować. Dodatkową zaletą subskrypcji jest fakt, że na naszej stronie nie ma reklam, co ułatwia korzystanie z niej.

Dlaczego miałbym płacić za coś, co jest dostępne za darmo w innych miejscach?

Rzecz w tym, że nie jest to dostępne w innych miejscach. Nie myl Szóstego Gracza z serwisem informacyjnym. Artykuły pojawiające się na stronie są unikalne i niedostępne nigdzie indziej.

Dlaczego nie zarabiacie na reklamach?

Bo nie chcemy. Nie lubimy reklam i nie lubimy irytować nimi naszych czytelników. Uznaj to za idealizm. My traktujemy to jak pragmatyzm. Strony bez reklam, to lepsze strony.

Jakie są opcje abonamentu?

miesięczny  (dostęp na 30 dni): 19,5 zł

3-miesięczny  (dostęp na 90 dni): 51 zł

roczny (dostęp na 360 dni): 184 zł [tylko 15,33 zł/miesiąc]

Po wykupieniu abonamentu dostępne są wszystkie teksty i podcasty znajdujące się na SzóstyGracz.pl, łącznie z całym archiwum.

Nie mam konta, jak się zarejestrować?

Na stronie „Moje konto” znajdziesz pole „Zarejestruj się”. Wystarczy podać swój mail, na który zostaną wysłane dane do logowania.

Jak kupić dostęp?

1. Na stronie Abonament wybieramy jedną z opcji subskrypcji i klikamy „Buy”.

2. Po wypełnieniu podstawowych danych zostaniesz przekierowany na stronę do płatności, które odbywają się za pośrednictwem platformy PayPal -> „Proceed to Paypal”.

3. Do płatności kartą nie jest wymagane konto, ani rejestracja w PayPal. Wystarczy wybrać „Zapłać kartą debetową lub kredytową”

4. Po dokonaniu płatności dostęp do treści zostanie odblokowany (zostanie wysłany mail z potwierdzeniem zrealizowania zamówienia).

5. Informację o swoim zamówieniu znajdziesz po zalogowaniu w „Moje konto”.

Jak anulować subskrypcję?

Wykupujesz subskrypcję na wybrany okres z automatycznym odnowieniem, ale w każdym momencie możesz je łatwo anulować. Wystarczy w „Moje konto” wejść w zakładkę „Subskrypcja”. Tam znajduje się informacja o pozostałym czasie abonamentu i terminie kolejnej, automatycznej płatności. Jeśli chcesz ją anulować wystarczy nacisnąć „Anuluj subskrypcję” > „Tak”. Wtedy dostęp będzie aktywny do zakończenia abonamentu, a po jego upływie nie zostanie pobrana kolejna płatność.

Nie chcę płacić kartą, czy można zapłacić przelewem?

Tak, istnieje możliwość zapłaty zwykłym przelewem bankowym lub za pośrednictwem Przelewy24

Dane naszego konta:

Szostygracz.pl s.c.

mBank 92 1140 2017 0000 4102 1294 5148

W tytule prosimy podać wybrany abonament i adres e-mail z konta na Szóstym Graczu. Jak tylko otrzymamy pieniądze, aktywujemy dostęp. Można to przyspieszyć przesyłając nam potwierdzenie przelewu na redakcja@szostygracz.pl

Przelewy24

Subskrypcja: 3-miesięczna   |   roczna

Przy tej opcji nie ma odnawialnej subskrypcji, ani automatycznej aktywacji. Uruchamiamy subskrypcję „ręcznie”, więc nie zawsze jesteśmy w stanie od razu zareagować. Można to przyspieszyć, pisząc do nas na redakcja@szostygracz.pl

Jak zmienić hasło?

Po zalogowaniu, w „Moje Konto” znajdziesz zakładkę „Szczegóły konta”, gdzie możesz zmienić hasło.

W tym samym miejscu można też ustawić „Wyświetlaną nazwę”, czyli swój podpis widoczny w komentarzach i swój avatar.

Czy jakieś teksty są dostępne za darmo?

Tak. Niektóre teksty są dostępne bez opłaty, wszystkie darmowe teksty znajdziesz tutaj.

—–

Masz inne pytanie? Napisz na: redakcja@szostygracz.pl