Nie kupuję tego (część 2): Pete D’Alessandro namawiał Viveka Ranadive, by ten zwolnił Michaela Malone’a

4
Jose Luis Villegas / Newspix.pl
Jose Luis Villegas / Newspix.pl

Nie kupuję tego (1): DeAndre Jordan zainteresowany grą w Dallas

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułLeandro Barbosa przewidział mistrzostwo Warriors, ale jeszcze rok temu nie był pewien, czy będzie dla niego miejsce w NBA
Następny artykułLeBron James nie szanuje Davida Blatta? Wracają spekulacje na temat przyszłości trenera Cavs

4 KOMENTARZE

 1. Ach te ploteczki z magla…

  Ja bym na to patrzyl w ten sposob, ze od kilku lat w obydwu teamach jest bajzel, zwlaszcza w strukturach. Wyglada to troche tak, ze wszyscy sa tam warci samych siebie ;)

  Lubię to: 0
 2. Też tego nie kupuję. Ostatecznie właściciel decyduje o wymianach, więc to on klepnął zarówno Rudego jak i Izajasza. Mike Malone miał zespół jak miał i zrobił coś fantastycznego, bo Kings z początku sezonu byli świetną historią. Zwalnianie trenera w trakcie sezonu, gdy zachorowała jego największa gwiazda, oznacza tylko i wyłącznie, że nie wykonuje poleceń przełożonych, w tym przypadku pewnie wizja Viveka. Potrzeba czasu, kilku transakcji, na których się sparzą i Boogiego, który powie 'im out of this shit’.

  Free Boogie! Szkoda go na eksperymenty.

  Lubię to: 0
 3. Kto by pomyślał że „zbawca” Vivek okaże się wtrącającym do wszystkiego i podejmującym złe decyzje właścicielem? I gdyby tylko te złe decyzje pan właściciel brał na klatę, ale nie, wszyscy są winni tylko nie pan „zbawca”.
  Coś czuję że Kupchak już dzwonił do Vlada z zapytaniem co chce za Boogiego i propozycją pracy dla Lakers ;D

  Lubię to: 0