Między Rondem a Palmą (614): Lavoy Allen


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 25 kwietnia 2018
fot. AP Photo

fot. AP Photo

Dziś w Palmie.

Dwie serie dobiegły końca we wtorek, mamy aż 4 mecze w środę, ale tylko 1 mecz w czwartek. W sobotę rusza pierwszy półfinał konferencji.

Przechodzimy się przez wszystkie pary play-offowe, sprawdzamy sytuację trenerską w New York Knicks, rozmawiamy o przyszłości Kawhi’a Leonarda, teraźniejszościoprzyszłości LeBrona Jamesa i opcjach Carmelo Anthony’ego.

Mamy też dla Ciebie rozstrzygnięcie zakładu Warriors+70Spurs i blisko 70 minut podcastu:

__________________________________

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Dokładne informacje i instrukcja jak wygląda proces zakupu znajdują się na stronie FAQ

Jeśli nadal masz wątpliwości, zapraszamy do naszej sekcji z darmowymi artykułami, gdzie będziesz mógł przekonać się, że naprawdę warto.

Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 30 dni19 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 90 dni49 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 360 dni159 zł

35

Komentarze

  1. Bul Bul Tonę

    25 kwietnia 2018 o 10:39

    Czy znyk mógłby kiedykolwiek przestał brzmieć jak przez CBradio? Weź człowieku zainwestuj max 500 zł w lepszy telefon, mamy 2018 rok, nie 1995. Ta jakość dźwięku odstrasza od słuchania palem. Czołem

    Lubię to: 7
    • Markos

      25 kwietnia 2018 o 10:55

      Jak kocha, to posłucha ;) #tough_love

      Lubię to: 45
    • youngpusseydon

      25 kwietnia 2018 o 10:58

      Lol a po co ma specjalnie kupować nowy telefon? Bo jednej osobie coś się nie podoba?

      Lubię to: 21
    • pwoloszun

      25 kwietnia 2018 o 11:00

      To chyba nie jest takie proste.

      Zeby jakosc byla porownywalna z jakoscia po stronie Macka, zNYK musialby nagrywac na duzym mikrofonie w jakims wyciszonym pokoju. Z tego co sie orientuje, najczesciej nagrywa na bluetoothie(?) rozwozac dzieciaki do szkol. Tak wiec oprocz sprzetu musialby sie jeszcze pozbyc rodziny i pracy – trudne, ale nie niewykonalne

      Zreszta dzieki temu brzmi bardziej radiowo (AD 1960) ;)

      Lubię to: 60
    • PeLe

      25 kwietnia 2018 o 11:04

      Przesadzasz.

      Jakość dźwięku nigdy ale to NIGDY nie odstraszała mnie i zapewne wielu innych od słuchania palmy.

      Ciebie może odstrasza ale nie generalizuj zwłaszcza odnośnie podcastu któremu stuknęło 600 odcinków!

      Lubię to: 37
    • Young Dirk

      25 kwietnia 2018 o 11:16

      Jakość treści rekompensuje jakość dźwięku :)

      Lubię to: 25
    • host3234

      25 kwietnia 2018 o 11:17

      Weź człowieku wrzuć na luz.
      Czołem.

      Lubię to: 16
    • sokolinek

      25 kwietnia 2018 o 13:07

      Chyba nie słuchałeś pierwszych kilkuset palm, teraz jakość dźwięku to złoto w porównaniu do tego co było na początku.

      Wiadomo nie jest idealnie ale zważywszy na warunki w których znyk nagrywa (samochód, dworzec, kawiarnia, itp) jest ok.

      Lubię to: 19
  2. vreen

    25 kwietnia 2018 o 11:21

    o to to! całkiem niedawno słuchałem jednego z pierwszych small talków, gdzie głos Antoniego umieszczonego w tym samym pokoju z Maciejem był odstraszająco bliski, nieprzyjemny (zaskakujący barwą) i nie do słuchania (!) (pomijając stopień ogromnego zblazowania)
    więc
    ten trzeszczący głos z radyjka perfekcyjnie zgrywa się z ideą/treścią palmy
    ponadto, jest w to w pewnym sensie ironiczne, że przypomina głos naszych/starych komentatorów piłkarskich, którzy taką estymą są darzeni w podcaście ;)

    Lubię to: 20
    • pwoloszun

      25 kwietnia 2018 o 11:26

      “przypomina głos naszych/starych komentatorów piłkarskich” – W PUNKT! :)

      Lubię to: 9