Dziedzictwo Vince’a Cartera i skutki jednego rzutu

5
thescore.com

Jedną z niewielu zalet tych dziwacznych, nie tylko dla koszykówki ale i całego świata czasów jest fakt, że mamy teraz sporo okazji do tego, aby wręcz do bólu analizować wydarzenia z przeszłości. Mając na uwadze, że mija właśnie 19 lat od pamiętnej serii Raptors z Sixers, bierzemy na ruszt karierę Vince’a Cartera, o którym nie tak dawno było dość głośno na Szóstym Graczu. Nie ma co ukrywać, że to właśnie tamta seria w dużej mierze zadecydowała o tym, w jaki sposób dzisiaj patrzymy na jego dokonania.

Chociaż od momentu zakończenia kariery przez VC minęły już 2 miesiące, to jednak warto poświęcić mu jeszcze trochę miejsca na naszym portalu. Tym bardziej, że okoliczności, w jakich przyszło mu się z nami pożegnać były dalekie od wymarzonych. Nie tak na emeryturę powinien odchodzić ktoś, kto dostarczał nam emocji przez ponad 20 lat.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.

KOMENTARZE

 1. Ja wolę długą formę a już tym bardziej o takich zawodnikach.
  Więcej o Historii NBA poproszę.
  Np. Seattle SuperSonics , Shawn Kemp,
  Dikembe Mutombo czy przykładowo
  Charles Barkley lub też
  Anthony George Douglas Mason.
  Brawa za ten artykuł .

  Lubię to: 10