Kajzerek: All-Underrated

4
AP Photo
AP Photo

Dziesięć to dobra liczba, pozwala na dobre zestawienia. Jest w niej wystarczająco dużo miejsca, by dokonać wyborów, z którymi możesz czuć się komfortowo. Mamy off-season. Chłopaki wypruwają sobie żyły, by analizować dla Was bieżącą sytuację. Z kolei dla mnie to czas nadrabiania zaległości. Na poważnie oglądam koszykówkę od około jedenastu/dwunastu lat. Ominął mnie zatem spory kawał dobrej historii, np. graczy, którzy przez okoliczności nigdy nie doczekali się należytego wyróżnienia.

Kevin Johnson

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPrzerwa na Żądanie EXTRA: LeBron w Lakers i pierwsze dni free agency
Następny artykułFlesz: Topienie się i wynurzanie Trae’a Younga

4 KOMENTARZE

  1. Świetny pomysł, zmarnowany potencjał… Opisałbyś Michale 3-5ciu w tym arcie, ale poświęcił im 3 razy, ba – 10 razy więcej miejsca, dodał jakieś fotki, wtedy to by miało sens… A takie notki, objętościowo jak z wiki o małej miejscowości w Wielkopolsce… Trzymam kciuki za rozwinięcie!

    0