Flesz: Topienie się i wynurzanie Trae’a Younga

8
fot. NBA League Pass
fot. NBA League Pass

Na zdjęciu wyżej Lonnie Walker IV z San Antonio Spurs w nie byle jakiej bluzie, ale przede wszystkim w tle krytycznie podchodzący do sportu młody kibic Utah Jazz.

1) Drugi dzień meczów Ligi Letniej (tu o pierwszym). Dzień meczów dzień po dniu. Nie wszyscy grali. Nie wszyscy powinni byli grać.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKajzerek: All-Underrated
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (648): Od D do U, czyli oceniamy free agency na Zachodzie

8 KOMENTARZE

  1. „… jedyną statystyką [PRZECINEK] przez pryzmat [TU NIE MA PRZECINKA] której powinien …” Przecinki przed „która/który/itd.” stawiamy, ale nie na pałę ;)… Przy „od której”, „po którym”, „na podstawie których” – wszędzie przecinki są wyraz/dwa wcześniej.

    Lubię to: 15
  2. Ja wiem ze Alex Caruso jest dobrym graczem. ALe nie mozna na niego patrzec sorry. Aleksy zgol te wasy i obetnij glace bo sniadanie sie cofa…

    Ktos tez tak ma ? Ps. lubie tego teraz w sobie bardzo ze mam takie a nie inne odczucia, zwykle nie oceniam ludzi przez pryzmat ich wygladu. Przepraszam.

    Lubię to: 1