Między Rondem a Palmą (644): Tępym nożem

7
fot. Lionel Hahn / Newspix.pl
fot. Lionel Hahn / Newspix.pl

Dziś w Palmie.

Jesteśmy czwarty dzień z rzędu i to jest nieprawdopodobnie dobry rezultat. Dlatego dzisiaj siadamy na bardzo długo do postaci z wczorajszej wymiany GoCats z Brooklynem.

Sprawdzamy co tam w restauracji, którą Ayesha otworzyła w …Houston, jak wyglądają pokoje draftowe menedżerów, jak powinny wyglądać, jak to się robi w sąsiedniej lidze, draft i co z tym całym Don Ciccio?!

muzyka: ATCQ „Award Tour (Instrumental)”

[wpdm_file id=636] 

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKto musi zdominować noc Draftu 2018
Następny artykułPikle do Kawówki (38): Mock Draft 2018 Sebastiana

7 KOMENTARZE

  1. Wydaje mi się że Memphis faktycznie uważa że jest w stanie zrobić zespół na poziom 50 zwycięstw w przyszłym sezonie.Widziałem jakieś opcje gdzie wymieniają 4 pick,Parsons do Clippers za 12,Harrisa,Beverley’a i Bobana.Jeśli chodzi im tylko o wygrywanie póki mają Conley’a i Gasola oraz wywalenie tego Parsons’a to ma to jakiś sens.

    Lubię to: 2
  2. Panowie, Don Ciccio był w Ojcu Chrzestnym II. To z jego rozkazu giną ojciec i starszy brat Vita, których to dorosły już Vito mści owym tępym nożem podczas swojego powrotu na Sycylię.

    W pierwszym Ojcu Chrzestnym z podobnie brzmiących akcentów pozostaje jedynie Luka Brasi – prawdopodobnie najlepszy role-player ever. Przy czym on też nie skończył najlepiej.

    Lubię to: 7