Kto musi zdominować noc Draftu 2018

6
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Draft już w ten czwartek, za to od dwóch dni połowa drużyn wybierających w pierwszej dziesiątce zamieszana jest w rumory dotyczące żądania transferu przez Kawhi’a Leonarda. Nie ma się co jednak spodziewać, że Kawhi wymieniony zostanie za wysoki wybór. Generalny menedżer musiałby mieć otwarte przyzwolenie od właściciela, żeby zamiast 20-letniego prospektu sprowadzić Leonarda w obliczu tego, że w 2019 roku może stać się on niezastrzeżonym wolnym agentem. Nikt raczej nie zechce forwardować go teraz przez sezon 2018/19 do Los Angeles Lakers.

Popatrzmy na ludzi i drużyny, które muszą najbliższy draft z różnych powodów wygrać.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułBoston, Lakers czy …Warriors? 6 najlepszych przyszłości dla LeBrona Jamesa
Następny artykułMiędzy Rondem a Palmą (644): Tępym nożem

6 KOMENTARZE

 1. Słowniczek:
  Inkrementalny – przyrostowy (np. enkoder inkrementalny – przyrząd, który służy do pomiaru przemieszczenia/prędkości wału poprzez naliczanie impulsów)
  Kontendować – rywalizować (neologizm – kalka językowa z „to contend”)
  Ukontentowany – (dawne) zadowolony z czegoś, usatysfakcjonowany

  Lubię to: 38
 2. Z Memphis bardzo mało wychodzi bo po prostu nie ma tam nikogo żeby słuchać :) Jak na standardy amerykańskie to dziura w środku niczego (tak samo nie ma żadnych przecieków z Oklahomy czy Utah).

  Lubię to: 1