Pikle do Kawówki (8): Steale i Busty Draftu 2017

14
fot. Canis Hoopus
fot. Canis Hoopus

W tym tygodniu w Piklach szukamy tzw bandy.

Tak więc razem z Sebastianem Hetmanem wskazujemy przechwyty i potencjalne busty Draftu 2017. Nie znaliśmy nawzajem swoich typów przed nagraniem, więęęęc nie musimy udawać zaskoczenia.

Odpowiadamy też na Twoje pytania Olgo, Pawle, PDX’ie i Wojtku. Czekamy na kolejne Wasze pytania tutaj i pod hashtagiem #Pikle6G na Twitterze. Wracamy za tydzień.

Miłego odbioru!

[wpdm_file id=366]

Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (457): Czy zając ma długie skoki?
Następny artykułRezerwowi All-Star Game. Nie ma Joela Embiida

14 KOMENTARZE

  1. Jestem najbardziej ciekaw jak bedzie prezentowal sie Frank Ntikilina. Jest w mockach jakos miedzy 5 a 10 miejscem. Jeszcze ten De’Aaron Fox moze byc stealem (nie dlatego ze Aaron nie, nie). Cos tam slyszalem w Palmie chyba, ze pasowalby do Philadelphii.

    0
  2. bardzo dobry pomysl z tym tematem o bustach i stealach. Może w następnych odcinkach coś więcej o wysokich w drafcie, którzy mają realne szanse na wdarcie się do loterii zdominowanej przez graczy z pozycji 1-3. No wiecie Markkanen i …;)

    0
  3. Mam te same odczucia odnoście Lonzo Balla po meczu z Arizoną. Facet biega tak jakby się słaniał na nogach. Trochę wygląda jakby Jego głowa była już w NBA. Z drugiej strony podobne body language ma niejaki Chris z Los Angeles.

    0