Między Rondem a Palmą (1178): Solilokwia i doldramy

7
fot. Oskar Pilch po przeróbce

Dziś w Palmie rozmawiamy o turnieju NCAA, który zNYK dla nas śledzi, o Aaronie Rodgersie nad Nowym Jorkiem i o kluczowym tygodniu dla Oklahomy i przede wszystkim Portland.

Sprawdzamy co bulwarówki w Somborze piszą o wyścigu o MVP, wielki powrót Zaire’a Wade’a do Afryki, czym było bykowe, na czym polega reiki-treatment i nowy numer M83.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Prince zepsuł wielki mecz Randle’a. Bulls przerwali serię Sixers. Grizzlies odzyskali dwójkę na Zachodzie
Następny artykułDniówka: Przed wakacjami w San Antonio

7 KOMENTARZE

 1. Człowiek tak ich słucha, może dlatego, bo są podobni do niego. Czy wczoraj grało Chicago, Charlotte, przypomnij mi, kto zdobył MIP, jak się nazywa ten z grzywką, nieważne. Soszan czy Sochan? Zostawiłem omleta na gazie. Pojutrze znowu będą.

  Nasz mózg koduje informacje w sposób selektywny, a często też zniekształcony. Na to, co i jak zapamiętujemy, wpływ mają różne czynniki określane jako błędy poznawcze.

  Palma, ogień, wchodzisz/nie wchodzisz, grzech/nagroda i pies pilnujący bramy…

  Lubię to: 45
 2. wiem, ze nie przychodzimy tutaj w celu uzyskania prawdziwych informacji, no ale male sprostowania odn March Madness:
  w turnieju pozostalo Kansas STATE, zwykle Kansas, czyli obronca tytulu sprzed roku, juz odpadli, podobnie jak odpadla druzyna Memphis trenowana przez Penny’ego ;)

  Lubię to: 24