Dniówka: Fatalna klasa draftu 2016. Raptors vs. Celtics

4
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Derrick Rose nie przyszedł na mecz, Melo wyszedł w trzeciej kwarcie, New York Knicks po raz kolejny przegrali… w Nowym Jorku wszystko po staremu. Tutaj po prostu nie może być normalnie i teraz pojawia się nowe zamieszanie, które pewnie stanie się jednym z głównych tematów najbliższych dni. W środę Knicks grają w Filadelfii, tak więc jutro będziemy się nimi zajmować. Może do tego czasu dowiemy się czegoś więcej o całej sytuacji. Czy rzeczywiście Rose ma jakie poważne sprawy rodzinne, czy może nie odpowiada mu już bycie częścią rodziny Knicks?

O czym dzisiaj?
– Paul Millsap zdjęty z rynku
– Handlowanie pickami
– koniec Anthony’ego Bennetta
– fatalna klasa draftu 2016
– Blazers zawalczą o Tysona Chandlera?
– Raptors vs. Celtics

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (451): Dym nad doliną
Następny artykułWake-Up: Raptors pokonali Celtics. 40 i triple-double Hardena. Game-winner Walla

4 KOMENTARZE

  1. Toronto chyba powinno rzucic co mogą za Milsapa i brać go, mimo ze 100 baniek za 3ech takich graczy to będzie duzo, to ich czas jest teraz + liczyć na jakąś kontuzje w Cleveland w PO..
    a po Lopeza to może Houston powinno sie skusić za picki, to mogłoby sprawić że byliby jeszcze lepsi niż teraz i coś tam powalczyć konkretnie w PO..

    0