Między Rondem a Palmą (451): Dym nad doliną

19
fot. gorgeousplanet.blogspot.com/
fot. gorgeousplanet.blogspot.com/

Dziś w oazie życia.

Gdzie podział się Derrick Rose? Rozmawiamy o sytuacji w jakiej znaleźli się New York Knicks po 8 porażkach w 9 ostatnich meczach.

Dyskutujemy także o trade-rumors, czyli powtarzamy cudze i wymyślamy nowe. Zakopujemy też drugą w tym sezonie drużynę.

[wpdm_file id=352]

Muzyka: Case/Lang/Veirs “Supermoon”

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Houston Rockets grają w czterech (i są 19-2)
Następny artykułDniówka: Fatalna klasa draftu 2016. Raptors vs. Celtics

19 KOMENTARZE

 1. Heat nawet z grającym przeciętnie Winslowem (choć pracował/będzię nadal pracował nad rzutem) nie byli czymś wartym niezakopania. A propos dealowania Whitesidem pytanie do Was. Czy był team w ostatniej dekadzie, który dealował graczem podpisanym za maxa już po paru miesiącach od podpisu?
  Może Dragić za Dunna lub Rubio (chyba o wiele lepszy feat dla Białej Strony) + pick?

  0
 2. Witam serdecznie. Tu Marcin Kolandzelo, kuzyn Kolandzelów z Polski :)
  Cieszę się, że mogłem znaleźć się na 10 sekund w tak zacnym gronie.
  Wracając do Knicks i do dyskusji z współautorem, zastanawia mnie tylko kiedy Phil wywiesi białą falgę. Bo tutaj nie zapowiada się nawet walka o 8 miejsce. Obrona jest tragiczna, a atak najczęściej Iso, z tego składu nie da się wycisnąć już za dużo. Do tego doszedł wczorajszy jakiś totalnie nie odpowiedzialny, gówniarski epizod Rosa, jeśli chciał dać „psztyczek” Hornackowi i Philowi, to raczej sam sobie strzelił „plaskacza” a reszta GM zobaczyła, pomarańczowe światło, jeśli chodzi o rozważanie podpisania go w lato, choć pewnie to pomarańczowe światło widzą już dawno… Pytanie czy Phil to widzi i jak się ustosunkuje do tej akcji i w ogóle do Derricka, który nie pomaga ani Knicks , ani sobie i swojemu nowemu kontraktowi gdziekolwiek. Wydaje mi się, że Phil niedługo zacznie robić porządki i akcję „tankowiec” na początku może to wyglądać po prostu na tragiczny styczeń i np. 3-11, potem więcej zwycięstw może nam dać tylko gorszy pick. Tylko co z tym Melusem, nie wiem a lubię Mordę Bardzo :)
  Pozdro

  0