Dwunasty Gracz: NFL Podcast (007 – zapowiedź Week 17 + faworyci do MVP)

3
fot. twitter.com/demboyznation
fot. twitter.com/demboyznation

W tym tygodniu zamiast napisać i zapowiadać ostatnią kolejkę spotkań, czyli Week 17 – w którym aż 9 z 16 meczów nie ma żadnego znaczenia – postanowiliśmy razem z “Komisarzem” Karolem Górkiewiczem o niej porozmawiać.

Już w podsumowaniu Week 16 pisaliśmy jak mniej więcej to wszystko wygląda na finiszu. Dziś dokładnie omówiliśmy szanse drużyn na konkretne miejsca w AFC i NFC. Spróbowaliśmy też wybiec już do par w Wild Card.

Na koniec omówiliśmy kandydatów w tej super-zaciętej walce o nagrodę MVP. Pomówiliśmy też o całym sezonie i o tym kto jest dobry, a kto nie. Gorący Packers, atak Cowboys… Atlanta Falcons nigdzie nie dostali tylu minut rozmowy, co u nas!

Po weekendzie wrócimy z małym podsumowaniem i w przyszłym tygodniu z podcastem i już z zapowiedzią rundy Wild Card. Play-offy!

(z każdą minutą przestajemy mówić szeptem, mówimy głośniej i brzmimy chyba lepiej. W 12. minucie Karol krzyczy nazwisko quarterbacka Houston Texans. Oczywiście nowego.)

[wpdm_file id=346]

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Cancel the Cavs, Save Basketball
Następny artykułDniówka: Najważniejsze wydarzenia 2016 roku (ostatnia część). #FreeNurkic

3 KOMENTARZE

  1. Parę dobrych matchupów w W17 i w tym sezonie, pomimo braku drużyn wybitnych, na brak emocji nie można narzekać (w przeciwieństwie do nba).
    Przypomnienie, że Vikes byli 5-0 boli tak bardzo (po starcie sezonu przykryli na chwilę Wolves Thibbsa).

    Dzięki za pod, świetna robota. Jak zawsze.

    0