Dniówka: Najważniejsze wydarzenia 2016 roku (ostatnia część). #FreeNurkic

1
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Przed nami ostatnie mecze mijającego roku, a to jest ostatnia Dniówka w 2016, tak więc kończymy dzisiaj podsumowanie najważniejszych wydarzeń ostatnich miesięcy. Zanim jednak przejdziemy do drużyn, które jeszcze zostały (wcześniejsze części: 1, 2, 3), zaczniemy od Top-5 wydarzeń z perspektywy całej NBA.

1. Finały
To był prawdziwy Klasyk. Jedne z najlepszych Finałów w historii NBA, zawierające w sobie jedno z największych wydarzeń w historii, jakim był comeback z 1-3, a cała ta seria sprawiła, że rywalizacja Cleveland Cavaliers i Golden State Warriors weszła na jeszcze wyższy poziom i także jest już jedną z najlepszych w historii.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDwunasty Gracz: NFL Podcast (007 – zapowiedź Week 17 + faworyci do MVP)
Następny artykułWake-Up: LeBron nazwał I.Thomasa “gwiazdą”, ten odpowiedział 52 punktami

1 KOMENTARZ

  1. Świetne podsumowianie! Dzięki.

    Z tymi playoffami Pistons to też trochę tak, że sweep kłamie. Seria była chyba najrówniejsza z tych rozegranych na wschodzie- różnice punktowe małe i mecze dość bliskie.
    Pamiętam, że na pierwszy mecz wyszli napaleni jak szczerbaty na suchary, siedziała zbiórka i trójka, niestety Cavs odpowiadali tym samym i Pistons skończyli z 4-0 :)

    Szczęśliwego nowego roku!

    0