Między Rondem a Palmą (287): Podsumowanie offseason – New York Knicks

10

W dzisiejszym asnyku.

Zaczęliśmy od poważnych zarzutów w kierunku Derricka Rose’a, aby szybko znaleźć się na kilka minut w kazachskim Las Vegas.  Czy były niepotrzebne żarty o bohaterach poprzedniego zdania? Czy Dante Cunningham grał na trójce?

To jednak prawie, że powrót Impresji. New York Knicks, długo. Tym razem już nie tak bardzo historycznie, ale też trochę. Omówiliśmy skład, przyszłość i Phila Jacksona, który może być, choć raczej nie okaże się wizjonerem.

[wpdm_file id=170]

Ściąganie Palmy umili piosenka/klip roku.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRaport: Heat nadal chcą wytransferować Andersena i Chalmersa
Następny artykuł#dawajPolska

10 KOMENTARZE

 1. Na poczatek, Panowie – wielkie Bog zaplac za Palme.

  A teraz kilka uwag:
  1. Odnosze wrazenie, ze poki co Dolan dotrzymje slowa i Phil robi ABSOLUTNIE to na co ma ochote. Jak dla mnie nie ma wymowek. Osobiscie oceniam jego dotychczasowe ruchy duzo bardziej krytycznie niz Wy Panowie.
  2. Prawodopodobnie trojkaty to juz prehistoria, MIMO TO podoba mi sie, ze ktos proboje robic cos z zupelnie innej beczki niz wszyscy (czy ma to sens to juz inna bajka)
  3. Porzingis + Melo – czemu to ma nie dzialac? GSW gralo z Greenem i AI pod koszem, fakt slabo zbierali, ale Off i Def Rat. mieli bardzo dobre. Zingis wydaje sie miec zadatki na bycie b.dobrym rim protectorem + dobrze broni na nogach + ma rzut z poldystansu i dystansu. Wiec w koncu lubimy small ball czy nie?
  Inna sprawa, ze ja widze w Zingisie drugiego Lampego – tez wysoki z super rzutem, ktory zagra 200min w przeciagu 4 lat. Trzymam kciuki za to, zeby Kristaps wsadzil mi to zdanie w d…

  No i na koniec fajnie, ze nie ocenialiscie calego zamieszania z Rosem – podaliscie fakty i czesc… no + chamskie zarty z trzymaniem sie za rece i klekaniem, ale one mnie akurat szczerze rozbawily :)

  Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje, za ratowanie tych dlugich, smutnych sierpniowych dni!

  Lubię to: 0
 2. Dzieczko, gdyby Scottie był sprawny/zdrowy fizycznie jak w pierwszej połowie lat 90-tych to Phil plus Błajant i Shaqtus NIE POKONALIBY Blazers … Dzieczko, Houston bez Jordana poległoby w finale z Chicago i róznica to sędziowanie – patrz 1994! … i Osiem jak Podatek i Śmierć!!! … a Ciebie począł tylko Tatuś rozumiem.
  Dzieczko, powiedz, Jak Żyć?

  https://www.youtube.com/watch?v=WJWywIZ-F7U

  Lubię to: 0
 3. Bardzo lubię jak poruszacie wątki piłkarskie w Palmie. I tym razem też się dobrze bawiłem. Maćku wydaje mi się, że bardzo się mylisz co do oceny współczesnego futbolu w naszym kraju. Użyłeś stwierdzenia, że jesteśmy „w strasznej dupie”. W żaden sposób się nie mogę z Tobą zgodzić. Mamy reprezentacje, która od ponad dekady przewija się przez największe turnieje rangi mistrzowskiej do tego nasze kluby praktycznie co roku awansują do fazy grupowej Pucharu Europy. Wczoraj awansowały dwa :) Ja wiem, że brak tej LM jest już trochę żenujący ale mimo wszystkich braków w naszej piłce nożnej to nie jesteśmy w takiej dupie. Oczywiście jako tak duży kraj, w którym piłka to sport nr jeden powinno być lepiej ale nie jest tak źle jak za często podkreślasz. Ja jako kibic 30 letni nie pamiętam tak dobrych czasów jak obecne. Nigdy nie mieliśmy tylu zawodników odgrywających ważne role w zagranicznych klubach, nigdy chyba nasze kluby nie były tak dobrze zarządzane (pominę Wisłę Kraków Cupiała ze względu na dominację finansową w porównaniu do reszty stawki), a nasza reprezentacja nie sprawiała wrażenia tak solidnej drużyny, której nawet jak nie idzie to może wygrać bądź przynajmniej zremisować.

  PS. W tym martwym offseason MRAP to jedyna jaskółka na pochmurnym niebie!

  Lubię to: 0