#dawajPolska

5
fot. newspix.pl
fot. newspix.pl

Coach Mike Taylor podczas pracy z reprezentacją nauczył się kilku polskich zwrotów, które pomagają mu w kontaktach z mediami i kibicami. Przy okazji zapewnił maniakom mediów społecznościowych nieodłączną część ich wirtualnej egzystencji, mianowicie hashtagi. Zwracam na to uwagę, ponieważ duża część entuzjastycznych komentarzy ogranicza się do użycia #. Próbują one być przeciwwagą do “po co my tam w ogóle jedziemy”, “obyśmy wygrali jeden mecz” albo moje ulubione “kr***, ja pier****, dramat”… Mówię wam – nie jesteśmy w aż tak ciemnym lesie, by być do tego stopnia roztargnionym.

Dwa ostatnie mecze reprezentacji w Hamburgu zapewniły sztabowi sporo materiału przed ostatnim etapem okresu sparingów, czyli turniejem w Bydgoszczy. Z gry wyszły najbardziej prymitywne koszykarskie błędy wynikające w dużej mierze z braku koncentracji. To ciągle drużyna, która poznała się miesiąc temu. Brakuje im intuicji we wspólnej grze, piłka często jest zatrzymywana na obwodzie i pojawia się konieczność budowania całego posiadania od nowa.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (287): Podsumowanie offseason – New York Knicks
Następny artykułRaport: Kyrie Irving może być poza grą nawet do stycznia

5 KOMENTARZE

  1. Świetny artykuł :) Piątkowy i niedzielny mecz obejrzę w TV, ale sobota na żywo. Bydgoszczy nadchodzę ;) Mam nadzieje, że będzie można was (Michał i Maciek ) spotkać, chwile pogadać przy zimnym ;) :)

    Lubię to: 0
  2. Fajny tekst, ale bona fide to z łaciny dobra wiara, typowo prawnicze określenie i mimo tego, ze takie zbytki językowe mają podnosić atrakcyjność, to ta ze Slaughterem jest nietrafiona

    Lubię to: 0