Między Rondem a Palmą (237): Masakra w Coffee Heaven

9

W dzisiejszej Palmie nago.

Zaczynamy akcją „Ktokolwiek widział – ktokolwiek wie” – zaginął kot w okolicach ulicy Walecznych. Czeka nagroda i płaczące dzieci.

Przypominamy, co Prezes Boniek mówił o koledze Greniu. W klimacie piłkarskim wracamy do IBC i gościnnie pokaz mocy Pan Sekretarza Kręciny dla tych, którzy pominęli ten niesamowity performance.

Potem jest przynajmniej ze 30 min. o meczu LAL – PHI. To jest merytoryczny hit o niczym ever. Ish Smith sam nie wiedział, że można o nim tyle powiedzieć.

Przyznajemy Palmy i Maliny dla Egzekutywy roku i długo nie możemy przebić S. Livingstona jako trzeciej historii. Ryjemy jak krety. Pojawia się narracja o największym błędzie CLE w historii. Na szczęście pojawiają się B. Wallace, Ch. Barkley i Ron Jeremy i powstaje krótki film o miłości boisku.

Jak zwykle nocny zapowiednik.

[wpdm_file id=116]

Ściąganie Palmy  niech umili fajny klip:

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDominujący Brook Lopez walczy o playoffy dla Nets i swoją przyszłość
Następny artykułWyścig po MVP: Russell Westbrook

9 KOMENTARZE

 1. Wymiana Cavs po Love’a będzie dla nich przegrana historycznie jeśli w ciągu tych dwóch lat nie zdobędą mistrzostwa. Jeśli zdobędą, będzie to oznaczało tylko tyle, że 45 lat grali na zasadzie „układamy drużynę”, a teraz zaryzykowali, postawili wszystko na jedną kartę, żeby wygrać tu i teraz :)

  Lubię to: 0
 2. e tam, GM Cavs nie powinien dostac nagrody, bo on nic takiego nie zrobił, prawdopodobnie każdy inny zrobił by to samo, nawet Macka kot..
  Powinna chyba byc dla kogos, kto zrobił cos takiego że sie zachwycimy, jak czasem Kupchak’owi sie zdarzalo, czy Ainge’owi..
  Jakby nie patrzyc Minnesota jest mocna kandydatura, tak jak Maciek powiedzial, odchodzacego gracza za nr 1 draftu, i to konkretny nr 1 jak sie okazuje!!!
  Riley też wyczarował konkretnie z chujowej sytuacji, szczególnie gdy porównamy historycznie do tego gdy najlepszy gracz odchodził z drużyny (bez wymiany jak Love, tylko za free), co sie dalej z nia działo (CHI po MJ’u, CLE po Bronie itd), a MIAMI zatrzymało Bosha mimo mega kuszącej oferty z HOU, jak kolega wyżej wspomniał plus wiadomo, Deng, Hassan, Dragic no i Napier – Team pewnie bedzie w PO, a gdyby nie kontuzja CB4 na wschodzie byłaby konkretna ekipa
  Chyba Pat powinien jednak dostać nagrode… 5 pozytywnych zdarzeń!

  Lubię to: 0