Między Rondem a Palmą (232): You can leave Marta

20

Palma prasowa. Dla Karoliny.

Próbujemy nie powiedzieć czym jest słowo na K, najczęściej dziś googlowane słowo na K i próbujemy zrozumieć dlaczego łonobiszejkowie nie chcą Marty.

Ale jest też o temacie z ostatnich stron gazet… Będzie można korespondencyjnie zagłosować w wyborach prezydenckich – jesteśmy na tropie.

Krótką szansą na sukces o Various Manx i  garażem Kelly’ego Olynyka docieramy do ringu, wydarzeń z ostatniej nocy i Anthony’ego Davisa. Mamy temat z wkładki do gazety – dlaczego Kawhi Leonard i Jimmy Butler mogą tego lata podziękować wszystkim i wrócić na rynek w 2016 roku jako niezastrzeżeni wolni agenci. Jest chaos, pojawia się urzędujący nam Astrid Lingren i obracamy się plecami, rozdając autografy.

[wpdm_file id=112]

Ściąganie Palmy umili Zespół Gawęda:

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDerrick Rose nie deklaruje, że wróci w tym sezonie
Następny artykułNets byli tylko przystawką

20 KOMENTARZE

 1. Człowiek wydał te 3 ciężko zarobione złote, puścił sobie tą legalnie opłaconą audycję na całe biuro, a tam

  koprofilia koprofilia koprofilia

  – tato a co to koprofilia?
  – yyyy no jak ktoś się boi kopru – chyba

  :)

  Lubię to: 0
  • chyba jednak nie dostrzegasz komizmu sytuacji………

   ale ok zabijając montypythonowski potencjał zdarzenia wytłumaczę mojej latorośli że koprofil to jednak ten co lubi koper

   Lubię to: 0