Hassan Whiteside pokazuje swoją niedojrzałość, po raz kolejny wyleciał z parkietu

1

Dokładnie tydzień temu Hassan Whiteside został wyrzucony z parkietu w meczu z Phoenix Suns, po tym jak z Alexem Lenem urządzili sobie zapasy na parkiecie American Airlines Arena. Wczoraj w spotkaniu z Boston Celtics sytuacja się potworzyła i center gospodarzy ponownie nie dotrwał do końca spotkania.

To od początku nie był jego najlepszy występ, miał problemy z faulami, trafił tylko 2 z 6 rzutów i pod koniec trzeciej kwarty nie wykorzystał świetnego podania pod kosz od Mario Chalmersa, tracąc piłkę, którą wybił mu Jae Crowder. Oczekiwał gwizdka i niezadowolony z braku reakcji sędziów nie wrócił do obrony, ułatwiając zadanie Brandonowi Bassowi, który zebrał piłkę w ataku i zdobył punkty wsadem. Za chwilę sfrustrował się wysoko podniesionym łokciem Kelly’ego Olynka i emocje wzięły górę. Po małej przepychance na wysokości linii rzutów wolnych, ruszył w stronę kosza za penetrującym Chalmersem jednak tym razem jego celem nie było szukanie podania i drogi do obręczy. Popędził prosto w stronę odwróconego do niego tyłem Kanadyjczyka i mocno odepchnął uderzając w kark.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułRajon Rondo gasi medialny pożar wokół Mavs
Następny artykułFlesz: Golden State i Atlanta dobili do 50 zwycięstw, 43-10-6 Anthony’ego Davisa, blowout Wizards na Charlotte, career-high Antka

1 KOMENTARZ