Semi-Pro

1
fot. google grafika

Rozpoczynają się playoffy, czas poważnej koszykówki. Ostra rywalizacja, krew, pot, łzy, koniec przyjaźni, walka na całym parkiecie. Idealny moment na film o wielkich zawodnikach, pełnych trybunach, wiwatujących kibicach i legendarnych meczach. Tylko że nie. Tego nie znajdziecie w Semi-Pro – tutaj liczy się miłość i funky.

Rok 1976 – dogorywa właśnie ABA. Władze ligi postanawiają dokonać fuzji z NBA, jednak okazuje się, że jedynie cztery najlepsze drużyny z ABA znajdą swoje miejsce w połączonej lidze. To rujnuje cały plan Jackiego Moona – właściciela, trenera, specjalisty od promocji i silnego skrzydłowego Flint Tropics, najgorszej drużyny American Basketball Association, liczącego na przeniesienie jego klubu do NBA. Postanawia jednak powalczyć i pozyskuje weterana Monixa, który lata wcześniej wygrał mistrzostwo z Boston Celtics. Nowy zawodnik zmienia kulturę gry w Tropics i drużyna zaczyna wygrywać. Nagle wizja przenosin do NBA staje się coraz bardziej realna.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykuł3-na-3: Już po Chicago?
Następny artykułSzósty Gracz zapowiada Playoffy 2013: Oklahoma City Thunder – Houston Rockets

1 KOMENTARZ