Między Rondem a Palmą (1128): Prezentuje Southeast Division

6
fot. Oskar Pilch po przeróbce

Dziś w Palmie rozmawiamy o tym czego nie dowiedzieliśmy się podczas Media Days, o rozstaniu się Canal Plusu z Panem Wojciechem Michałowiczem i o pięciu klubach Southeast Division.

Sprawdzamy czy Trae i Dejounte dogadają się, czy Mitch Kupchak faktycznie przespał lato, czy na czwórce w Miami nadal jest Max Struś, czy Magic to potencjalna drużynamrapu, jaki jest upside Waszyngtonu i co wydarzyło się w 1128 roku.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Media Day 2022
Następny artykułTypy przed sezonem: 23. Charlotte Hornets

6 KOMENTARZE

 1. Brawo, kolejna Palma w okolicy 80 minut, powolutku zbliżacie się do poziomu dwóch godzin KeepTheBeata!
  Trochę jeszcze brakuje ale jesteście na dobrym kursie.
  #StrivingForGreatness
  #InspiredByLegends

  Lubię to: 12
 2. Lekkie poniżanko dla Palmy? Chłopaki z KeepTheBeata strasznie pod koniec męczą bułę tymi „donateami” i kubełkami z KFC. „Hejka, chłopaki jesteście spoko, jaki jest Wasz ulubiony drugi trener. Pozdro” albo „Hejka, jesteście spoko, wymień skład pierwszej piątki z Twojego rocznika. Jesteście spoko. Pozdro”. To „jesteście spoko” i „Pozdro” to często się zdarza. To trochę nie ta liga. Porównywanie Palmy do Keepa, to trochę jak porównać odczucia kogoś, kto się panicznie boi, że będzie musiał obniżyć temperaturę do 20C z choćby młodym lisem poszukującym jedzenia w czasie zimy dla całej rodziny.

  Lubię to: 13