Nets nie będą chcieli wiązać się z Kyrie Irvingiem długoletnią umową

14

Przyszłość Brooklyn Nets jest jak na razie nierozerwalnie związana z Kevinem Durantem i Kyrie Irvingiem. Duet gwiazdorów miał zapewnić drużynie pasmo sukcesów, tymczasem jak na razie jest wielkim rozczarowaniem i nie wiadomo jak będzie w kolejnych latach, ponieważ prognozy nie wyglądają obiecująco.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułKajzerek: Szum wokół Sochana
Następny artykułBlazers powinni być sprzedani w następnych kilkunastu miesiącach

14 KOMENTARZE

    • KD top 3 w historii …… Historii, czyli całym okresie NBA. Poniżej El pisze, ze to nie miejsca dla KD ale Luki. W historii … Nie wiem czy dla Was historia to ostatnie 10 lat czy bez urazy rzniecie glupa.

     Lubię to: 17
     • No może z tym Luką to na wyrost. Bo po drugim mvp to Jokic w tej chwili jest numer 3

      Lubię to: 1
     • Z tym rżnięciem głupa, to już zbyt osobisty pojazd i zwyczajnie chamski, moja dziewczyna powinna się teraz obrazić.

      Lubię to: 3
     • oni chyba naprawdę coś palili albo są za młodzi i nazwa Jordan kojarzy im się tylko z butami :)

      Lubię to: 3
     • ElMisial – Jesli Ciebie uraziłem – przepraszam, być może ja z tym stwierdzeniem przyrżnąłem głupa ;-). Ale naprawdę przesadziłeś/-liście i w dalszym ciagu uważam, że użyłem mało dosadnej odpowiedzi ;-).

      Lubię to: 0
 1. Kilka lat temu to Durant mógł zostać tym który pokona GSW, ale wolał tanią biżuterię niż być uważanym za jednego z największych nie tylko w historii Celtics ale i NBA.

  Lubię to: 2