Między Rondem a Palmą (1100): Dzień Madki

7
fot. Oskar Pilch po przeróbce

Dziś w Palmie rozmawiamy o wielkim zwycięstwie Bostonu w Miami w kluczowym meczu nr 5, o potrzebie analityki dokładności podań do rzutów za trzy, o lineupie bez Luki, który działa w serii z Warriors i o Adamie Silverze idącym na ratunek gejom w Abu Dhabi.

Sprawdzamy twarz Pani Katarzyny Herman, seks po marihuanie, alternatywne metody spożycia kawy i w jakim stylu zakończył się XI wiek w Polsce.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułTatum i Brown przejęli Game 5, Celtics o krok od wielkiego finału
Następny artykułKajzerek: Szum wokół Sochana

7 KOMENTARZE

  1. Dallas udalo sie zrobic ten run bez doncicia tylko i wylacznie dlatego, ze w gsw byl kuminga i moody jednoczesnie. I tak jak moody w odpowiednim lineupie jest do gry, tak kuminga absolutnie nie, zupelnie nie nadaje sie do zorganizowanej koszykowki na ten moment.

    Moze kiedys sie to zmieni bo kuminga ma wiekszy potencjal, ale jest 2 years away from being 2 years away. I final moze byc niestety podobny jak z caboclo, czyli ze ten jego czas nigdy nie nadejdzie.

    Lubię to: 6