Dniówka: Sixers osłabieni przez Covid. Pudłujący Jazz. Rezerwowy duet Clippers

1
fot. NBA League Pass

Tobias Harris, Matisse Thybulle, Isaiah Joe i teraz też Joel Embiid.

To zawodnicy Philadelphii 76ers znajdujących się w protokołach. Covid niestety nie przestaje mieszać. Generalnie w całej lidze jest dużo lepiej, bo zdecydowana większość graczy jest zaszczepiona, ale nadal można się zarazić i nadal drużyna może zostać przez to mocno osłabiona.

Choć warto od razu zwrócić uwagę, że rok temu przy kilku pozytywnych wynikach testów w zespole, cała drużyna musiałby zostać odsunięta od gry. Nie miałby kto wyjść na boisko, bo zdrowi byliby zamknięci na kwarantannie z powodu bliskiego kontaktu. Teraz nie muszą się izolować jeśli są zaszczepieni, więc łatwiej skompletować skład meczowy.

W przypadku Sixers jest to obecnie bardzo rezerwowy skład, bo nie mają trójki swoich najlepszych zawodników – w tym Bena Simmonsa, który ma problem z głową, nie z covidem – ale mimo to wczoraj do samego końca walczyli z Knicks i pozostają na szczycie tabeli Wschodu.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułCo oznacza dla Cavs kontuzja Sextona?
Następny artykułFlesz: „Take foul” to problem, jasne, ale Jokić powinien zostać zawieszony na 5 meczów

1 KOMENTARZ