Co oznacza dla Cavs kontuzja Sextona?

0
fot. NBA League Pass

Evan Mobley jest jednym z najlepszych debiutantów sezonu, Jarrett Allen został wybrany graczem tygodnia na Wschodzie, a Ricky Rubio dopiero co rozegrał swój strzelecki mecz życia w Nowym Jorku i Cleveland Cavaliers mają serię czterech zwycięstw.

Mają świetny start sezonu z bilansem 7-4, ale też niestety coraz więcej problemów.

Lauri Markkanen i Kevin Love na początku miesiąca trafili do covidowych protokołów, Isaac Okoro opuścił siedem meczów z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego, a teraz okazało się, że Collin Sexton zerwał łąkotkę w lewym kolanie i jego czeka najdłuższa przerwa.

Dla Sextona to może oznaczać nawet koniec występów w tym sezonie. Choć może też się okazać, że wróci za kilka tygodni. Wszystko zależy od tego jak poważne łąkotka jest uszkadzania i jaki zostanie wybrany proces leczenia.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: 50 Curry’ego i 9-1 Warriors. Finisz Moranta. Starcie Jokica z Markieffem
Następny artykułDniówka: Sixers osłabieni przez Covid. Pudłujący Jazz. Rezerwowy duet Clippers