Flesz: Czy „Robert” wygrałby piłkarską Superligę?

6
fot. NBA League Pass

We wtorek rozpoczęły się rozgrywki piłkarskiej Ligi Mistrzów, rozegrano osiem meczów, ale tylko jeden w „Superlidze”: Bayern przeszedł się na Camp Nou po tym co zostało z Barcelony. Czekaj, czekaj …gdzie dokładnie jesteśmy i o czym mowa?

Idea tego co poniżej wzięła się z opinii o tym, że „Robert strzela bramki tylko słabiakom” i z moich – jestem fanem City – że nowy nabytek United Cristiano Ronaldo robi to w ostatnich latach tylko Szwajcarom z Berna, Newcastle i Cagliari.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.

KOMENTARZE

 1. Subkrybuję szóstegogracza.

  Subskrybowałem dwunastegogracza.

  Subskrybowałbym dwunastegokopacza.

  e: PSG nie chce Superligi, przecież oni z UEFĄ sobie jedzą z dziubków, dzięki czemu mogą sobie podcierać tyłek FFP i wszystkimi regulacjami.

  Lubię to: 14
 2. Maciek dopiął już na ostatni guzik organizację szumnie zapowiadanego na najbliższy weekend Pierwszego w Historii Wielkiego Zlotu Słuchaczy Palmy i ma dużo czasu na pisanie o piłce nożnej.
  Super!

  Lubię to: 38
 3. Wada takich analiz polega na tym, ze inaczej wyglada gra i wyniki ,gdy mecze z topem przeplatane są tymi ze slabiakami, a inaczej kiedy tak jak w superlidze bylyby mecze wylacznie miedzy silnymi.

  Lubię to: 8
  • @pdxpl
   Tylko że mecze pomiędzy silnymi kiedy nie ma spadku i awansu to tylko i aż kolejne mecze towarzyskie. Naprawdę kogoś interesują sparingi w środku tygodnia za które oczywiście będzie musiał zapłacić?

   Lubię to: 3