Dniówka: Rockets i Wall nie znajdą wymiany, więc skończy się buyoutem

6
fot. NBA League Pass

Kiedy John Wall został oddany do Houston Rockets miał za sobą niemal dwuletnią przerwę w grze spowodowaną leczeniem zerwanego Achillesa, a przed sobą jeszcze trzy lata ogromnego kontraktu. Jego wartość transferowa była bardzo negatywna, ale mimo to Washington Wizards udało się zrobić wymianę, a teraz kolejną, rozmieniając Russella Westbrooka na trzech zawodników z Los Angeles Lakers. W przeciągu roku Tommy Sheppard obrócił fatalny kontakt Walla w elastyczność finansową i głębie składu, co jest imponującym osiągnięciem.

Ale Wizards mieli też mnóstwo szczęścia, bo Westbrook był właściwie jedynym graczem w lidze, za którego mogli łatwo przehandlować swojego rozgrywającego i chciał przenieść się do Waszyngtonu, a teraz załatwił sobie wsparcie LeBrona Jamesa przy powrocie do rodzinnego LA.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.

KOMENTARZE

  1. Oj coraz glupsza robi sie ta liga. Jak nie 25% sezonu load management, to team odsuwa graczy od teamu. A potem wielkie zdziwko, ze ratingi spadaja i wszyscy maja wywalone jajca na rs :(

    Lubię to: 17