Dennis Schröder przyjął ofertę rocznego kontraktu z Celtics

12

Update: Dennis Schroder tym razem nie przeszedł obok pieniędzy leżących na stole i zgodził się podpisać z Boston Celtics roczny kontrakt wart $5.9mln. O swojej decyzji poinformował na instagramie.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.

KOMENTARZE

 1. Huehuehuehuehuehuehue.
  Huehuehuehuehuehuehue.
  Huehuehuehuehuehuehue.
  Huehuehuehuehuehuehue.

  Ale 6 melonów lepsze niż minimum weterana. Ba, te 6 melonow to pewnie cały 6G i jego czytelnicy w życiu nie zarobio.

  Krótko mówiąc, zbłaźnił się i teraz my będziemy mieli pompę. Jak skasztani ten sezon, to będzie mógł tylko pomarzyć, żeby w całej karierze zarobić tyle ile odrzucił w LAL.

  Greedy mthfka.

  Lubię to: 5
  • Eee, zarobio zarobio ;) Szacując, że (podejrzewam, że zaniżam) Szóstego czyta i opłaca regularnie jakieś 1000 osób (jak sobie kalkuję, to poniżej tej liczby utrzymywanie portalu byłoby dla mnie nieopłacalne, nie mam żadnego insiderskiego info) to na samych czytelników wypadałoby do zarobienia przez całe życie 6000 USD. Kontraktu takiego Stepha może i byśmy nie wyrobili (ale też nie przesądzam, przy 1000 osób jest to zarobienia około 1 mln pln przez całe życie), ale na Szredera spokojnie nas stać, także możemy spokojnie śmieszkować, wcale Niemiec aż tak dużo nie zarabia :)

   Lubię to: 16