Flesz: Jalen Green to klasyczny „talent do oszlifowania”

4
fot.. NBA League Pass

No kidding! Rozmawialiśmy wczoraj rano ze zNYKiem o tym co takiego może przynieść i już pokazać pojedynek #1 draftu Cade’a Cunninghama z #2 Jalenem Greenem i napisałem, że Green rzuci 25 punktów i zgarnie headline’y, początkując dyskusję a’la Raptors-Suggs-Orlando o tym, czy Detroit Pistons jego właśnie nie powinni byli wybrać z jedynką.  Faktycznie rzucił tyle i ma nagłówek!

To było też w pewnym sensie zabawne, że w pewnym sensie sprawdziły się inne wczorajsze przypuszczenia, o których pisałem tutaj. Czyli te Pistons o tym jak ten mecz będzie wyglądać i się sprzedawać. Bo Houston Rockets chcieli zaprezentować Greena, podczas gdy Pistons, chyba przestraszeni potencjalną złą prasą, wyraźnie chcieli żeby Green nie ukradł nagłówków.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.

KOMENTARZE