Dniówka: Harden wraca do Houston. Embiid vs Gobert. Trudne początki Fincha w Wolves

1
fot. Brian Rothmuller / Newspix.pl

Trae Young ponownie rozpoczął mecz w Miami z zerowym dorobkiem punktów w pierwszej kwarcie, ale potem w czwartej rzucił 13 kolejnych, zapewniając Atlancie Hawks zwycięstwo w debiucie Nate’a McMillana w roli tymczasowego trenera.

McMillan jeszcze przed meczem mówił, że początkowo nie był zainteresowany przejęciem nowej posady, kiedy Travis Schlenk zaproponował mu zastąpienie Lloyda Pierce’a. Mimo że od momentu przyjścia do Atlanty był postrzegany jako materiał na przyszłego trenera drużyny, on przekonuje, że nigdy o tym nie myślał. Dołączył do sztabu Pierce’a, żeby mu pomóc. Nie spodziewał się, że jego szef/kolega zostanie zwolniony i nie był gotowy na przejęcie drużyny. Zgodził się dopiero po rozmowie z Pierce’m, który przekonywał go do skorzystania z tej okazji.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Pandemic P trwa, Tatum traci mo-jo, chudy Jokić frunie
Następny artykułPrzeczytajcie hotelowe menu jak zawodnik NBA

1 KOMENTARZ

  1. @Adam Szczepański – epizod może być krótki albo długi tylko jeśli mamy na myśli odcinek serialu.

    „Krotki epizod” w innym kontekście to masło maślane. Pleonazm. Cofanie w tył. Epizod z definicji jest krótki :) Skoryguj swój warsztat.

    Lubię to: 1