Derrick Rose na celowniku Clippers i Knicks

1

Los Angeles Clippers szukają wzmocnień na pozycji rozgrywającego, a New York Knicks gracza, który pomoże im kontynuować zaskakująco dobry jak na nich początek sezonu. Inne motywacje, ale jedna osoba, która znalazła się na celowniku obu drużyn. Shams Charania z The Athletic raportuje, że zarówno Clippers jak i Knicks są zainteresowani wyciągnięciem Derricka Rose’a z Detroit Pistons:

W tym momencie nie ma co prawda doniesień o tym, że Pistons będą chętni na handlowanie swoim rozgrywającym przed trade deadline, ale w następnych tygodniach sytuacja może się zmienić. Dobre występy Delona Wrighta i powrót po kontuzji wybranego z siódmym numerem w Drafcie Killiana Hayesa może popchnąć management ekipy Tłoków do wysłuchania napływających ofert.

Dotychczasowe rozgrywki dla Rose’a to jak na razie 12 rozegranych spotkań. Notował w nich średnio 14.8 punktu i 4.6 asysty.

91

KOMENTARZE

  1. Kibiocom Knicks przypominam, ze Chicago reunion w NYK jest mozliwe. Kirk Heinrich przeciera juz swoje zakurzone gogle sportowe, Nate Robinson szykuje forme w MMA, Joakim Noah- robi forme na plantacji olejkow CBD

    thibs musisz pociagnac za spust

    Lubię to: 1