Isaiah Thomas liczy na powrót do NBA w najbliższym czasie

2

Isaiah Thomas w rozmowie z Chrisem Haynesem z Yahoo! Sports wyznał, że w ostatnim czasie kontaktował się z kilkoma ligowymi drużynami w sprawie swojego powrotu na parkiet. Rozgrywający liczy na to, że uda mu się wrócić do gry w najbliższych tygodniach:

32-letni Thomas pozostaje wolnym agentem już od blisko roku. W lutym 2020 został zwolniony przez Los Angeles Clippers, którzy pozyskali go w trójstronnej wymianie z Washington Wizards. Dla stołecznej ekipy Czarodziejów w ubiegłych rozgrywkach rozegrał 40 spotkań, tylko 3 z nich rozpoczął na ławce rezerwowych. W 23 minuty gry zaliczał średnio 12,2 punktu, 3,7 asysty i trafiał najlepsze w karierze 41% rzutów za trzy.

W maju były kandydat do nagrody MVP poddał się operacji biodra i jak przekonuje, zabieg pomógł mu pozbyć się bólu, który towarzyszył mu od jego pamiętnego sezonu 16/17 w barwach Boston Celtics.

Poprzedni artykułWake-Up: Spurs już po drugiej stronie, debiut Hardena w Nets
Następny artykułGM Rockets wyjawia dlaczego oferta Brooklyn Nets była najlepsza

2 KOMENTARZE

  1. Agenci powinni pokazywac to swoim graczom, lojalnosc to wielkie gowno, masz mala kontuzje w contract year, nigdy nie graj dla klubu, tylko graj dla siebie. Lezysz i rehabilitujesz sie ile wlezie, ktos zaplaci Ci i tak, ale jak zlapiesz wiekszawieksza kontuzje, nikt na Ciebie nie spojrzy

    Mysl o sobie

    Lubię to: 35