Dniówka: Przegląd sztabów trenerskich. Sześciu head coachów z zeszłego sezonu wśród asystentów

1
fot. AP Photo

Danny Ainge ostatecznie nie został z niczym. Gordon Hayward przenosi się do Charlotte, ale przynajmniej udało się dogadać sign-and-trade, dzięki której Boston Celtics zdobyli bardzo duże trade exception. Rekordowo duże, bo wynoszące aż $28.5mln. To pieniądze, w które przez najbliższy rok będą mogli przejąć nowego gwiazdora albo kilka mniejszych kontraktów. Zyskali więc bardzo wartościowe pole manewru, pozwalające im szukać wzmocnień i zastępstwa dla Haywarda.

Od razu wspomnijmy, że Celtics przebili Oklahomę City Thunder, którzy dopiero co niedawno uzyskali rekordowe trade excepton oddając Stevena Adamsa ($27.5mln). Oni jednak od razu wykorzystali je do sfinalizowania wymiany z Philadelphia 76ers i przejęcia wartego dokładnie tyle samo kontraktu Ala Horforda. Sam Presti nadal ma jednak do dyspozycji dwa inne duże trade exceptions: $19.5mln za Danilo Gallinariego (też ostatecznie podpisał w ramach sign-and-trade) i $15.4mln za Danny’ego Greena.

Chesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (927): Boska Interwencja / Podsumowanie Offseason cz. 4
Następny artykułDennis Schroder chce być starterem Lakers

1 KOMENTARZ