Typy na sezon 2018/19: Phoenix Suns

4
fot. newspix.pl

Sezon 2017/18: 21-61
Trener: Igor Kokoszkow (od sezonu 2018/19)

Przybyli: DeAndre Ayton (#1 draftu), Trevor Ariza (z Rockets, $15/1), Ryan Anderson i De’Anthony Melton (wymiana z Rockets), Richaun Holmes (wymiana z 76ers), Darrell Arthur (wymiana z Nets), Elie Okobo (#31 draftu), George King (#59 draftu)

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (672): Mistrz Belodedici
Następny artykułPrzed sezonem 2018/19: Czy jesteśmy skazani na dominację Warriors?

4 KOMENTARZE

  1. Obstawiam 14 pozycję dla Suns, powinni przeskoczyć Kings. Redaktor Maciej Kwiatkowski typował pozycję numer 13, czyli od kogo jeszcze mają być lepsi Dallas ? wątpię, Mavs odradzają się, Memphis? małe szanse, na papierze Miśki są mocniejsi, chyba że kontuzje dalej pokrzyżują szanse Grizzlies .

    Lubię to: 2
  2. Szanowna Redakcjo pytanie: czy jest szansa by przy typowaniu poszczegolnych drużyn określać nie tylko projekcje miejsc na koniec sezonu zasadniczego, ale również typ na ilość zwycięstw over/under poszczególnych ekip. Z tego co się orientuję to już większość polskich buców zaprezentowało ofertę na tego typu zakłady.
    Wiem, że w Palmie były już wstępne przymiarki.

    Lubię to: 0