Między Rondem a Palmą (671): Widzi na złoto

7
autor: Oskar Pilch

Dziś w Palmie.

Dziś w Palmie zNYK znajduje swojego inner-Szpakowskiego, bo najwyraźniej idziemy nie po jedno, ale po dwa mistrzostwa świata.

Piękny dzień. Czas na cotygodniowy segment #FreeKnicksDiscussion i dyskusję o wczorajszym rankingu Comeback Player of the Year.

A w wielkim świecie Jimmy Butler zrównuje Wojnarowskiego ze słitfociami w profilowych, Marcin update’uje dla nas #PasMistrzowski, sprawdzamy najgorszy zespół Konferencji Zachodniej, transfery w mediach, szukamy w jakich miastach powiększyć ligę do 32 zespołów, żeby się zgadzało i zastanawiamy się dlaczego Spurs kradną wspomagacze z Premier League.

[wpdm_file id=670] 

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułCeltics zainteresowani Jamalem Crawfordem
Następny artykułPrzed sezonem 2018/19: Ścisk na Zachodzie

7 KOMENTARZE

  1. Kalev gra w Lidze Bałtyckiej i w lidze VTB. Mecz ze Stelmetem dopiero 13 listopada. Po drodze m.in. Chimki i CSKA, więc szanse na bezpośredni pojedynek o #pasmistrzowski są niewielkie. Ale zawsze może zawitać do Polski jakąś okrężną drogą. Trzeba trzymać kciuki, żeby mnie stracili tego pasa na Litwie, Łotwie lub w Estonii.

    Lubię to: 1