Flesz: Najgorsze kontrakty Free Agency 2018

9
fot. newspix.pl
fot. newspix.pl

Pisarz nie jest po to, żeby oceniać, tylko po to żeby wyjaśniać – powiedział kiedyś pewien mężczyzna z Idaho, zanim poszedł do kuchni i wycelował sobie dwururką w głowę. Ale są też Sacramento Kings i duch Sacramento Kings, który knuje w naszej coraz lepiej rozumiejącej wartość graczy lidze.

Jest też potrzeba krwi. Lud chce krwi. I poniżej będzie krew. Nie tak dużo, ale będzie. Zapamiętajmy bowiem, że za rok salary cap podnieść się ma ze 101,9 mln do 109, a dzięki romansom NBA z otwierającym się na nowo światem Brenta Musburgera i hazardu dobić w 2020 roku do poziomu 116 mln dolarów.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułSitarz: Limit Damiana Lillarda
Następny artykułWarto zabrać dzieci na Mecz Gortata

9 KOMENTARZE

  • 2-3 razy za dużo ? Proszę Cię.
   Można krytykować jego umiejętności strzeleckie, ale gość zapewnia elitarną obronę, a i w ataku potrafi wykreować partnerów.
   Jest o niebo lepszy niż Roberson, który dostaje 10 mln rocznie.
   Poprzedni sezon, jak i wcześniejsze pokazały, że drużyna z Bostonu z nim na parkiecie wcale nie jest gorsza niż wtedy kiedy na nim jest. Patrząc na to, że zespół opiera się w dużej mierze na obronie, Smart wpasowuje się w ten zespół idealnie. Jeśli według Ciebie ten gość powinien zarabiać 4-6 mln rocznie to jesteś po prostu nienormalny.

   Lubię to: 11
   • Dziekuje

    Gosc jest dobrym obronca i bardzo malo poza tym. Rzucac to on umie i sie nie boi. Tylko, ze nic nie trafia.
    Ani nie podaje, ani nie umie kozlowac, ani minac i wykreowac.

    Taki Rajon Rondo trafia lepiej od niego za 3 i duuuuzo lepiej za dwa. Lepiej zbiera, o kreowaniu nie bede nawet wspominal.

    Tak sie zastanwiam, czy goscia ktory jest po prostu wykidajłął w obronie(i praktycznie NIC wicej) nie mozna wynalezc w jakims G-League za minimum dla weterana?

    Lubię to: 5
    • Jeśli robienie 5 asyst na mecz w 30 minut uważasz za nie kreowanie innych, to nie wiem ile musiałby ich mieć żebyś stwierdził, że jednak to robić potrafi. Nie na jakimś elitarnym poziomie, ale jednak.
     A ja nigdzie nie napisałem, że on rzucać potrafi. Wszyscy zgodnie stwierdzą, że gdyby trafiał jakieś 38-40% za 3 to byłby wart pewnie koło 16 mln spokojnie. Ale nie potrafi.

     Lubię to: 2
   • To jednak zdecydowanie przepłacony zawodnik.
    Wysokość tego kontraktu za chwilę będzie sporym problemem dla Celtics i
    Marcus Smart raczej nie zagra czterech kolejnych lat w Bostonie.

    Lubię to: 10