Playoffowy Typer 6G 2018: Finały

10

Czwarta odsłona rywalizacji Warriors z Cavaliers.

Wasze typy zbieramy do startu pierwszego meczu (w nocy z czwartku na piątek, godzina 3:00).

Dotyczasowe wyniki po trzech rundach playoffów opublikujemy jutro.

W związku z wejściem RODO, czyli unijnego rozporządzenia dotyczącego ochrony danych osobowych, informujemy, że dane osobowe wpisane w poniższym formularzu będą przetwarzane przez nas wyłącznie w celu wyłonienia zwycięzców Typera i opublikowane (z wyłączeniem adresu e-mail) na łamach Szóstego Gracza w przypadku znalezienia się w gronie osób z największą liczbą punktów. Po zakończeniu Typera dane zostaną usunięte z konta Google, który wykorzystujemy do ich zbierania. Jeśli nie wyrażasz zgody na przetwarzanie i opublikowanie Twoich danych, nie wypełniaj formularza. Więcej o RODO na Szóstym Graczu.

Poprzedni artykułFlesz: Golden State Houston 4-3
Następny artykułDniówka: Rockets rozpoczynają wakacje i ustawią się w kolejce po LeBrona

10 KOMENTARZE

 1. Teza: Na play-offy w wykonaniu LBJ patrzylibyśmy zupełnie inaczej, gdyby serie z Bostonem i z Toronto zamienić miejscami. (W sensie, gdyby w półfinałach przemęczył się z Bostonem, a potem dopisał C przed Raptors). Przez to jak ciężka była to seria z wybitnie niepasującym Cavs zespołem, zapominamy o przejściu się nad zdecydowanie najlepszym na Wschodzie w RS Toronto.

  Lubię to: 4
  • Wygrał to wygrał po co drążyć.Ograł Raptors,wymęczył z Celtami i Pacers nie widzę tu zmiany narracji gdybyśmy zamienili miejscami serie.Na konieć nie ma to przełożenia na finały.

   Lubię to: 2
 2. Nasze typy?

  Do dupy z taką NBA,drugi rok pod rząd dostajemy parodię finałów.Wychodzi ze mnie teraz wściekły „Janusz” ale nie dbam o to(dzięki ci Kevin!Brawo!)

  Lubię to: 6