Między Rondem a Palmą (593): Disco Amica Palma


Autor:
FavoriteLoadingdodaj do ulubionych tekstów | dodano: 1 marca 2018
fot. Demotywatory

fot. Demotywatory

Dziś w Palmie.

Rozmawiamy o muzyce, której trzeba było się wstydzić, szukaniu tożsamości, fantasy NBA i przyszłości Boston Celtics.

Po drodze zaglądamy w masę różnych miejsc, sprawdzamy co z tym Urubko, newsy i wróżymy.

__________________________________

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Dokładne informacje i instrukcja jak wygląda proces zakupu znajdują się na stronie FAQ

Jeśli nadal masz wątpliwości, zapraszamy do naszej sekcji z darmowymi artykułami, gdzie będziesz mógł przekonać się, że naprawdę warto.

Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 30 dni19 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 90 dni49 zł
Dodaj do koszyka

Formularz zamówienia

NazwaPrzelew
Abonament 360 dni159 zł

24

Komentarze

  1. rookiessj

    1 marca 2018 o 12:15

    … i must confess, girl yes I wanna be my lover… :D:D

    Lubię to: 6
  2. LukeGeek

    1 marca 2018 o 12:55

    To nie ten Bielecki :D

    Lubię to: 2
  3. Privat

    1 marca 2018 o 13:24

    Boston przecież jak nie dostanie picku LAL w tym roku, to dostaje (najprawdopodobniej) pick Sacramento w następnym + ma pierwszorundowy pick Grizzlies chroniony w 2019 1-8, w kolejnym 1-6, a w 2021 już niechroniony. Oba te picki mogą być bardzo sympatyczne.

    Lubię to: 15
    • Lucek71

      1 marca 2018 o 16:18

      Zakładając, że pick LAL idzie do Philly, to w 2019 Boston ma wybór pomiędzy pickiem Philly, a Sacramento, oba chronione na pozycji 1, dodatkowo tak jak napisałeś pick od Grizzlies oraz pick od LAC zastrzeżony w loterii w latach 2019 i 2020, jeśli w tym czasie nie pójdzie do Bostonu, to zamieni się na dwa 2rundowe picki.

      Lubię to: 7
  4. Chyzio

    1 marca 2018 o 13:38

    Snap i Doktor Alban :) 2 unlimited, U96
    super czasy, lista brauna na mtv i tam obok siebie Madonna, George Michael, Metallica, mr vain, Guns n Roses i Peter Gabriel
    Wydaje mi się ze kiedyś była większa różnorodność w tzw mainstreemie a teraz jakieś same Kayne Westy i Kate Perrys w kółko, przez ten internet jest ogromna różnorodność muzyki ale brakuje mi tego żeby ktoś mi powiedzial słuchaj tego bo to jest WIELKA MUZYKA, kiedyś byli depesze i punki, było new kids on the block i Rage against i to była rożna muzyka która propagowała jedna najwieksza stacja muzyczna na świecie

    Lubię to: 8
    • Angel of Goodness

      1 marca 2018 o 14:11

      Jak to kurwa kiedyś byli depesze?
      :)
      Cały czas są! Może rzeczywiście nie jesteśmy tak liczni jak kiedyś
      ale nadal tworzymy silne lobby :)

      W ogóle lata 90 to fantastyczny okres w muzyce popularnej,
      viva, mtv, bravo, popcorn, oglądanie teledysków, dyskoteki,
      było super …

      Voulez vous coucher avec moi, je je je je
      Daddy K in da house i panny dostawały świra :)))

      Lubię to: 14
    • Manny Emha

      1 marca 2018 o 14:32

      Cytujac klasyka… Tyle dróg budują, tylko, kurwa, nie ma dokąd iść !
      W nawiązaniu do muzyki oczywiście.

      Lubię to: 9
    • bubsatchi

      1 marca 2018 o 14:44

      Amen bracie…

      Lubię to: 2
    • goozman

      1 marca 2018 o 15:23

      u mnie zaczęło się od pirackich kasetek od pana spod pksu – bad boys blue i london boys (rip) rządziły na początku lat 90tych na moim grundigu marki jakiśsonic. później z erą anteny satelitarnej i nagrywania prawie wszystkiego co leciało na vhs (rip ojcze chrzestny min) nadeszła fascynacja niemieckim techno a’la u96 i westbam, potem faza eurodisco i thunderdomów.. wstyd czy nie – do tej pory słucham wiele z tych kawałków z prawdziwą przyjemnością :)

      Lubię to: 4
  5. sokolinek

    1 marca 2018 o 14:08

    Jedyne co mi zostaje zrobić dla wszystkich graczy z ligi Red to przeprosić za moją znikomą aktywność. W innej lidze mam graczy zdrowych i wystarczy spojrzeć codziennie 3 minuty i mam tam raczej pewne top2, tutaj niestety w obliczu kontuzji kilku grajków trzeba było łapać coś innego z FA, co odkładałem a czego niestety nie zrobiłem. Tłumaczenie się nie ma sensu, zjebałem, przepraszam. Still, założenie przed sezonem było takie że najwazniejsze to wygrać z Jimsonem, co się raczej uda, ale chciałem to zrobić na zupełnie innych warunkach.

    Lubię to: 4
  6. Kosma

    1 marca 2018 o 14:26

    Pojazd o Stelmecie grzecznie przemilczę.

    Lubię to: 5
  7. Krzysiek

    1 marca 2018 o 16:00

    Nie mając satelity jedynym muzycznym odnośnikiem w tamtych czasach była dla mnie Lista 30 ton na TVP. Wtedy wiedziało się co jest na topie ;)

    Lubię to: 5
    • stypulkovski

      1 marca 2018 o 16:27

      Yass, Krzysztof Kiljański. Dariusz Odija, najlepsze flow w Polsce.

      Nie załapałem się na eurodance, Albana i La Bouche. Kiedyś przez Radio Bis miałem fazę na polskie reggae. Nawet nie “klasyczne” polskie reggae. Na szczęście radio zmieniło profil, a YT i mp3downloady nie były bogate w nowe wydawnictwa…

      Lubię to: 1
  8. wojciech.przydzial@gmail.com

    1 marca 2018 o 16:53

    Maciek podrzuć jak możesz przepis na te chlebki indyjskie domowej roboty bo z żoną lubimy je a nie znamy przepisu.
    I w czym to robisz jak możesz zdradzić :)

    Lubię to: 2
  9. Spurs Protector

    1 marca 2018 o 19:30

    Ja tam zostałem przy starym,dobrym rocku i metalu
    Od pink floyd po alice in chains,
    Od led zeppelin po iron maiden
    Tą muzykę znam i lubię ale nie wstydzę się puścić czasem abby.

    W ogóle to dziś w odwrocie dobra muzyka…w radiu jakaś popowa papka połączona z rapem a ruda tańczy jak nawalona i inne takie hiciory znów biją rekordy popularności

    Co poszło nie tak??

    Lubię to: 2
    • Lucek71

      1 marca 2018 o 21:10

      Ktoś jeszcze słucha radia w świecie Spotify, YouTube i Mp3? Jeśli masz wyrobiony pogląd na muzykę to zapewne masz ją w kieszeni, radio jest dla kierowców.

      Lubię to: 1
      • Spurs Protector

        1 marca 2018 o 23:53

        Pewnie ale czasem zdarzy się radia posłuchać(właśnie w samochodzie) a tam z reguły syf,choć nie tylko bo taka 3 jeszcze trzyma poziom.

        Lubię to: 1
  10. Azyp

    2 marca 2018 o 08:06

    Ale ubaw w tej Palmie :)

    Lubię to: 2
  11. bostoński celt

    2 marca 2018 o 09:55

    Panowie, aż się prosi zrobić w palmie plejofy, skoro i tak temat został zaczęty

    Lubię to: 0