Dniówka: Chris Paul nie zagra przeciwko Clippers

11
fot. League Pass
fot. League Pass

Ostatnie dni przedświątecznej gorączki. Także w NBA, bo skoro w Wigilię nikt nie gra, to trzeba zmieścić więcej meczów wcześniej i przed nami 22 spotkania w następne dwa dni. Ale mimo tak dużej liczby meczów, NBA nie będzie nas specjalnie odrywać od przedświątecznych przygotowań i nie obejrzymy żadnych wielkich pojedynków, na to musimy poczekać do poniedziałku.

Najciekawszym wydarzeniem piątku miało być pierwsze starcie Chrisa Paula z LA Clippers, ale nawet tego nie będzie. Tymczasem w sobotę jak zwykle na parkiecie pojawi się mnóstwo zmęczonych drużyn grających dzień po dniu.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Show Beasley’a w Nowym Jorku. 45 punktów DeRozana. Koniec serii Bulls
Następny artykułWake-Up: Gorąca noc w NBA! 51 punktów Hardena po raz drugi z rzędu i po raz pierwszy od Allena Iversona w 2004 roku

11 KOMENTARZE

 1. Jak dla mnie Chris Paul waży teraz za dużo jak na swój wiek. Ktos powinien mu to powiedzieć , bo tylko zrzucając kilogramy może wydłużyć swój (produktywny) czas w NBA.

  Lubię to: 4
 2. Pozakoszykarsko. Po takich akcjach jak represje wymierzone w Kantera, dokładnie widać czy ktoś ma zapędy dyktatorskie, czy nie. Aż mnie to dziwi, że taką „ością w gardle” został dla Erdogana. Małostkowy musi być ten ich Recep…

  Lubię to: 13
 3. Ale z dupy ten terminarz na sobotę, żadnego meczu z niezmęczoną drużyną, w każdym meczu jakieś 3w4 czy b2b. NBA robi dobre ruchy w kierunku lepszego produktu, ale wciąż daleka droga, aby nie było takiego upychania spotkań.

  W ogóle była jakaś notka o tym?

  https://www.youtube.com/watch?v=0EtGZ86NVcw

  Prawie spadłem z krzesła jak zobaczyłem grube souliki od Mr Pacers :)

  Lubię to: 2