Między Rondem a Palmą (574): Harry nie wróci do domu na Święta

10
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Dziś w drzewku świątecznym.

Życzenia świąteczne, bo słyszymy się ostatni raz przed świętami. Rozmawiamy od ok. 25 minuty o Sacramento Kings teraz, przyszłości Kings, zastanawiamy się Kto Jest Czwarty i rozmyślamy o tym co może zrobić Vivek, który może zrobić rzeczy, bo jest właścicielem i te rzeczy mogą być dziwne, bo to Vivek.

Dajemy blueprint alkoholowego, świątecznego rajdu i sprawdzamy co wiemy o nowym formacie All-Star Game, próbując wybrać lub nie wybrać graczy do tego meczu. Generalnie szukamy przygód jak Terrance i Phillip.

[wpdm_file id=544]

muzyka: Pieta Brown X Mike Lewis „(Going back to) Rosine”

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułPrzerwa na Żądanie EXTRA: Wydanie Świąteczne
Następny artykułDniówka: Kandydaci do debiutu w All-Star Game

10 KOMENTARZE

 1. Dipo po prostu musi zostać wybrany, podobnie sprawy się mają z Porzingodem i Embiidem, jeśli będą wtedy zdrowi, eh.

  Co do Simmonsa to jeśli nie będzie brał na siebie gry w trudnych momentach/w klaczu, zwłaszcza kiedy Embiida nie ma na boisku, to mam nadzieję, że się w ASG nie znajdzie i nie mam na myśli tylko i wyłącznie tego sezonu.

  Jeśli Embiid rok temu nie został wybrany do ASG, to on tym bardziej nie powinien, bo jego linijki, mimo świetnego przeglądu, są często sztucznie pompowane, a wtedy gdy jest potrzebny, to go na parkiecie nie ma.

  Lubię to: 0
 2. a propos ale star weekend – dla mnie to poza finałem najlepszy moment sezonu
  co rok się skrzykujemj z ziomkami i mamy święto koszykówki. samo show wiadomo że zostawię wiele dorzeczenia ale tak musi być bo poprawić tego chyba się nie da. fajnie jest popatrzeć na graczy którzy zrzucają na chwilę ciężar sezonu i rywalizacji i są po prostu kumplami z banana boat. WESOŁYCH ŚWIĄT

  Lubię to: 1
 3. Znyku, jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził, słyszę kolejny raz już że się przejmujesz jakimś komentarzem. Proponuję używać riposty Wujka Staszka Mistrza Ciętej Riposty i robić swoje.

  Życzę wszystkim spokojnych świąt.

  Lubię to: 2
 4. Przepraszam Znyka, obiecuję już nie krytykować żadnych jego komentarzy.
  Gdybym wiedział, że weźmie to tak na poważnie nic bym nie pisał. To wszystko było z sympatii i z przymrużeniem oka!
  Proszę nie odbierać mi abonamentu!!!

  Lubię to: 2