Dniówka: Kandydaci do debiutu w All-Star Game

2
fot. Diego Corredor/MediaPunch / Newspix.pl
fot. Diego Corredor/MediaPunch / Newspix.pl

Podobnie jak rok temu, także teraz w pierwszy dzień Świąt oficjalnie ruszy głosowanie na pierwsze piątki do All-Star Game, choć już od jutra będzie można głosować na NBA.com i poprzez aplikację. Mimo zmian w formacie samego Meczu i odejściu od pojedynku Wschód – Zachód, w głosowaniu nic się nie zmienia i nadal wybieramy zawodników z dwóch konferencji. I tak samo jak w zeszłym roku, także dziennikarze i sami zawodnicy będą brać udział w głosowaniu na pierwsze piątki. Rezerwowi tradycyjnie zostaną wybrani przez trenerów. Natomiast gracze, którzy zdobędą najwięcej głosów kibiców w każdej z konferencji, zostaną kapitanami i później skompletują składy swoich zespołów.

Początek głosowania to także początek dyskusji o tym, kto powinien wystąpić w Meczu Gwiazd w Los Angeles, dlatego warto w tym momencie spojrzeć na zawodników, którzy aspirują do miana All-Starów i są najpoważniejszymi kandydatami do debiutu w ASG. A tym roku ta grupa nowych twarzy może być całkiem duża, ponieważ na Wschodzie zrobiło się sporo miejsca po wakacyjnych przeprowadzkach gwiazd na Zachód – Paul George, Jimmy Butler, Paul Millsap i Carmelo Anthony. Do tego Gordon Hayward, który powędrował w drugą stronę, wypadł z powodu kontuzji, tak samo jako Isaiah Thomas.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (574): Harry nie wróci do domu na Święta
Następny artykułWake-Up: Lakers przerwali serię Rockets. 51 punktów Hardena, kontuzja CP. 10 wygrana Warriors

2 KOMENTARZE