Wake-Up: Lakers przerwali serię Rockets. 51 punktów Hardena, kontuzja CP. 10 wygrana Warriors

14

Chris Paul nie jest już niepokonany, jest za to znowu kontuzjowany. Los Angeles Lakers przerwali serię zwycięstw Houston Rockets. Przegrali także najlepsi na Wschodzie Boston Celtics. Najdłuższą serię mają obecnie Golden State Warriors, którzy wygrali po raz 10. z rzędu. Nikola Mirotić nadal nie przegrał meczu w tym sezonie, to już 7-0.

Aż 12 meczów rozegrano minionej nocy i była to wyjątkowo udana noc dla drużyn grających na wyjeździe.

Poprzedni artykułDniówka: Kandydaci do debiutu w All-Star Game
Następny artykułFlesz: OG Anunoby ma nr 1 plus-minus w NBA, Jimmy Butler zagrał mecz wybitny