Między Rondem a Palmą (461): Kompletny Rozkład Organizacji

9
fot. AP Photo
fot. AP Photo

Dziś w Palmie klasy B.

Co tu dużo mówić. Z reguły przynosimy Wam podcasty najwyższej, światowej klasy. Po cichu nienawidzone, ale jednocześnie też skrycie kochane przez konkurencję. Wzór wzorów, Sevre Sevre’ów. Kiedy Guglielmo Marconi Nikola Tesla wynalazł radio, nie mógł przypuszczać, że kiedykolwiek osiągnięty zostanie tak wysoki poziom. Przynosimy informacje, analizę, wiedzę, towarzyski pudelek. A wszystko to połączone z wysokiej klasy niesmacznymi żartami. W tym roku także w końcu też bardzo dobrą jakość. Czasem jednak zdarzy się taki dzień jak dziś…

Dziś w gruncie rzeczy pokazujemy to jak nie zrobić dobrego podcastu.

Być może już nigdy nie wrócimy do formy.

Tak, być może to co najlepsze już za nami.

Być może…

We are done.

Tylko dla prawdziwych Palmersów.

[wpdm_file id=374]

Muzyka: G-Unit “Eye for an Eye”

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: “Gortat Cut”, kandydatura Hardena do MVP słabnie
Następny artykułDniówka: Hornets przejęli fatalny kontrakt Plumlee. LeBron odwiedzi Melo. Heat-Sixers

9 KOMENTARZE

 1. To nieprawda.

  Jest świetnie. Ta Palma przejdzie do legendy. Będą quizy w Millionerach o tym odcinku. Karol Starsburger opowie w Familiadzie. Jacek Kurski będzie zaprzeczał, że ta Palma powstała.

  Dzięki Maciek! Jesteś kozakiem decybeli. DJ Ciszą. Człowiekiem tubą. Mężczyzną, któremu mikrofon wyślizguje się z dłoni. A Ty mówisz dalej, mimo, że dywan przydeptany. Sucharski radia. Reduta podcastów. Okop Woli!

  Take that!

  0
 2. Radio wynalazł Nikola Tesla.
  Marconi wykorzystał cewkę Tesli, bez której nie byłoby radia :)
  Procesowali się, a wyrok korzystny dla Tesli zapadł już po jego śmierci i z jakiegoś powodu to, że niby to Marconi pokutuje do dziś.

  0
 3. Jak dla mnie dobry deal w wykonaniu Milwaukee. Cieszy mnie to niezwykle bo od tego sezonu zacząłem im mocno kibicować. Coś ostatnio MIL stanęło więc coś trzeba było pokombinować. Może za wiele to nie zmieni w kwestii rotacji ale kto wie. Ja tam dalej liczę, że Człowiek jeszcze przypomni sobie jak się gra w kosza na poziomie 12-14 pkt/mecz dokładając do tego po 6-7 zbiórek. Może już nigdy nie zagra jak w najlepszym okresie Pacers ale chociaż tak 75% tego co kiedyś to byłoby miło ;) Jeśli jednak będzie kaszana to chociaż finansowo wyszli zajebiście na tej wymianie. Pozbyli się FATALNEGO kontraktu MP dodając dwa kończące się po tym sezonie. Nawet jakby Hawes wziął opcję to i tak jego kontrakt w przyszłym sezonie wygląda lepiej niż MP (6 mln vs 12.4 mln).

  0