Dniówka: Hornets przejęli fatalny kontrakt Plumlee. LeBron odwiedzi Melo. Heat-Sixers

2
fot. David Blair / Newspix.pl
fot. David Blair / Newspix.pl

Charlotte Hornets rozpoczęli ten sezon będąc czwartą najlepszą ekipą Wschodu, ale teraz już mało kto o tym pamięta, ponieważ znajdują się w trackie serii 6 kolejnych porażek, a w sumie przegrali już 13 z ostatnich 17 meczów. Są o krok od wypadnięcia z pierwszej ósemki, w której utrzymują się tylko dlatego, że za ich plecami też prawie wszyscy przegrywają.

Hornets bardzo brakuje Cody’ego Zellera, który od początku stycznia zmaga się z problemami zdrowotny i teraz opuścił pięć poprzednich spotkań przez uraz mięśnia czworogłowego. Jest on kluczową postacią ich drużyny (o czym już wiele razy wspominał Maciek), z nim na parkiecie są lepsi od rywali średnio 8.3 punktów na sto posiadań (najwyższy wskaźnik w drużynie) i z nim zanotowali bilans 22-16. Tymczasem pod jego nieobecność jest to zaledwie 1-11.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułMiędzy Rondem a Palmą (461): Kompletny Rozkład Organizacji
Następny artykuł12GNFL Podcast: Super Bowl 51 (For Dummies)

2 KOMENTARZE