Dniówka: Święta w NBA. Warriors w Cleveland

19
fot. John G. Mabanglo/Pool / Newspix.pl
fot. John G. Mabanglo/Pool / Newspix.pl

NBA jak zwykle na pierwszy dzień Świąt przygotowała nam atrakcyjny zestaw meczów z udziałem najlepszych drużyn i największych gwiazd, który w dodatku rozpoczyna się o normalnej dla nas godzinie.

Przed nami pięć spotkań w niedzielę, w tym przede wszystkim najbardziej oczekiwany rewanż za ostanie Finały i w początkowym zamyśle chciałem zrobić klasyczną Dniówkę, ale dzisiaj obudziłem się z myślą, że to raczej nie ma większego sensu. W końcu zaczynają się Święta, jest Wigilia, mam nawet imieniny, o których nikt nie pamięta (ale żeby nie było, żona pamiętała), może więc lepiej wyluzować, bo też kto potem będzie miał czas, żeby to czytać? Poza tym, lepiej uniknąć tej nerwowej atmosfery w domu, kiedy mi jeszcze przedłuża się pisanie, a żona już zła, że znowu sama musi zajmować się ogarnięciem wszystkiego i pakowaniem nas.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułWake-Up: Życiowy mecz Giannisa, Kings wyprzedzili Portland!
Następny artykułDwunasty Gracz: Cowboys już wygrali NFC, Steelers-Ravens w niedzielny wieczór (zapowiedź Week 16)

19 KOMENTARZE