Między Rondem a Palmą (433): NBA od A do Z (cz. 1)

11

Dziś w tylko NBA

Realizujemy z marszu niezaplanowany pomysł zNYKA i robimy NBA od A do Z. W trzech zdaniach opisujemy każdą z 30 drużyn po trzech tygodniach sezonu. Będziemy do tego wracać.

Wracać może też Hejterka Curry’ego, która przypomina a) jak hejtować Warriors, b) swój przedsezonowy typ na mistrzostwo, który zaczął sezon 10-1.

zNYK się waha…

[wpdm_file id=330]

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułFlesz: Utah stoi… Klay i ceglarze, czyli kto jest Brick Brother
Następny artykułDniówka: DeMar DeRozan Superstar

11 KOMENTARZE

  1. W oczekiwaniu na Palmę przesluchalem wszystkie archiwalne podcasty ZL. Nieobiektywnie Palma ciągle numer jeden w moim życiu.Palma uczy Palma radzi Palma nigdy Cię nie zdradzi nawet jak trzeba na Nią czekać miliard lat (1 minuta bez Palmy to ileś tam lat ziemskich).

    0
  2. Szanuję zacne podśmiec*ujki jak o 7 zwycięstwach Brooklynu, ale… czy to przypadkiem w Palmie (ewentualnie gdzieś na 6g) nie było jak zNYK się naigrywał z ludzi chodzących w czapkach B,Nets, że by z chęcią podszedł i powiedział, coś w stylu, że to nie zespół? :)

    O NCAA.. myślałem, że zaraz dzwony kościelne za oknem usłyszę :) w odniesieniu do świetnego wstępniaka i zakończenia tekstu Sebastiana.

    0