Kyle Lowry za rok będzie wolnym agentem, chce zostać w Toronto, ale dla Raptors to może być trudna decyzja

2
fot. Phil Masturzo / Newspix.pl
fot. Phil Masturzo / Newspix.pl

Preseason coraz bardziej się rozkręca, a to też oznacza, że offseason 2016 przechodzi do przeszłości (choć nadal nie dla JR’a Smitha i Donatasa Motiejunasa) i zaczyna się już patrzenie w przyszłość, czyli wakacje 2017.

To bardzo odległa perspektywa, ale atrakcyjny temat, ponieważ na rynku znajdzie się wtedy kilka gwiazd, na czele z dwójką zawodników Golden State Warriors, dlatego Stephen Curry już musiał odpowiadać na pytania dotyczące swojej wolnej agentury. Teraz przyszedł czas na kolejnego rozgrywającego, All-Stara. Do kwestii swojej przyszłości odniósł się Kyle Lowry.

Chcesz czytać dalej?

Poniżej znajdziesz trzy różne opcje abonamentu. Zdecyduj się na jedną z nich, a w zamian otrzymasz pełny dostęp do wszystkich artykułów na naszej stronie. To dzięki Twojej pomocy portal jest wolny od reklam, a my możemy 24 godziny na dobę dostarczać Ci najświeższych wieści z NBA.

Subskrybcja

Uzyskaj dostęp do
pełnej treści artykułów.
Poprzedni artykułDuże osłabienie Pistons, Reggie Jackson może być poza grą przez 6-8 tygodni
Następny artykułSkarb Kibica 2016/17: Houston Rockets

2 KOMENTARZE

    • Dobry pick na ligę dynastyczną teraz jak ktoś ma wolne miejsca w składzie. Można typa zgarnąć pewnie na 2-letnim minimum i dać TO w drugim roku.Jak Lowry zostanie to wywalać, a jak nie to masz startera na minimum i później jego PB.
      Me Gusta.

      0